Новини

14.12

207755

Жива книжка на Новий рік!

Зустрічай! Набір із доповненою реальністю вже у «Будинку іграшок»!

Всі турботливі батьки рано чи пізно задаються питанням: як привчити малечу до книжок? Завданнячко не із простих, але у нас є простий та дієвий спосіб – обирайте книжки з доповненою реальністю!

WowBox – це набір для читання та гри із доповненою реальністю (AR). Завдяки смартфону герої казки оживають та дарують незабутні враження всім, від найменших до дорослих. Що зручно: ви можете за класикою самостійно читати казку малечі, а можете обрати формат аудіокниги з ілюстраціями, котрі "оживають" і самі розповідають свою історію. Красива та приємна на дотик книжка, ілюстрована відомою українською художницею Євгенією Гапчинською, браслет із wow-піном, розмальовка, наклейки, тематичні маски персонажів казки, інструкція та додатковий сюрприз – все це є у наборі WowBox.

WowBox можна колекціонувати! Упродовж 2019-го року запланований випуск 12 наборів із різним наповненням. 12 казок відомих класиків, ілюстрації до яких створили провідні українські художники. WowBox продається від виробника за передплатою, але перший набір про Лускунчика ви можете придбати в магазинах вже зараз, ексклюзивно в «Будинку іграшок».

Набір WowBox покликаний привчати майбутнє покоління до читання в цікавий та ненав’язливий спосіб. Долучайтеся до цього проекту і ви! ;)

Купити

УВАГА: На набір WowBox не розповсюджується знижка, що передбачена Карткою постійного клієнта «Будинку іграшок»!