Новини

11.12

711

Знижки на взуття від Інтертоп

«Будинок іграшок» та «Інтертоп» у змові! Розширюємо горизонти. А все для того, аби напередодні свят порадувати кожного клієнта приємним бонусом до його покупки.

Умови прості: тільки в акційні дні при купівлі в «Будинку іграшок» отримайте купон на знижку 250 грн в мережі магазинів «Інтертоп». І точно так само навпаки — купуючи в мережі магазинів «Інтертоп»*, отримай промо-код на знижку 10%* в «Будинок іграшок».

Свій купон на знижку ви отримаєте разом із чеком. Скористатися ним можна просто показавши його продавцю на касі.

Пам’ятайте, що напередодні Нового року знижок багато не буває! Радуйте своїх рідних на свята та не тільки!

* Максимальна знижка на товари брендів L.O.L. Surprise та LEGO — 10%. Максимальна знижка на товари бренду Ubitech — 5%.

** Знижка діє виключно на неакційні товари, дорожчі 700 грн з ПДВ.

*** Видавання купонів триває з 6.12.2018 до 17.12.2018 року.

**** Знижка на товари ТОВ «Альфа-Забава» діє з 6.12.2018 до 31.12.2019 року в мережі магазинів «Будинок іграшок» на всій території України, у тому числі в інтернет-магазині bi.ua.

***** Знижка на товари ТОВ «Інтертоп Україна» діє з 6.12.2018 до 18.12.2018 у мережі магазинів INTERTOP, KIDS, ECCO, GEOX, CLARKS, TIMBERLAND, SKECHERS та інтернет-магазині intertop.ua

****** На товар у межах даної пропозиції не розповсюджується знижка, що передбачена Карткою постійного клієнта мережі магазинів «Будинок іграшок».

******* Акція не діє на товари, оформлені на умовах самостійного вивезення з магазинів («Click & Collect»).

******** Організатор / Виконавець акції не відповідає за друкарські помилки та залишає за собою право на зміну умов акції.