example-top-banner

Новини

11.06

241

МИ ВІДКРИЛИСЯ!

Розділіть з нами радість - мережа магазинів „Будинок іграшок” відкриває свій новий сайт! Цей витвір дизайнерського мистецтва – інакше й не назвеш – містить у собі багато цікавої та корисної інформації, сайт зручний, багатофункціональний, іміджевий, корпоративний, змістовний і просто дуже красивий.

На нашому новому сайті кожна іграшка має власний оригінальній опис її функцій та якостей, з урахуванням основних категорій розвитку дитини та її віку. За допомогою спеціального розділу „Розвиваємо” Ви зможете покращати інтелектуальні, фізичні, музичні або творчі здібності Ваших малюків, купуючи іграшки які створені саме для цього.

Опікується нашим новим сайтом людина з вищою психологічною освітою, якій можна надіслати запитання та отримати вичерпні відповіді, щодо проблем які Вас цікавлять. Також, шляхом створення низки статей щодо вікових особливостей та етапів розвитку дитини, ми будемо допомагати батькам краще розуміти своїх улюблених малюків.

Зі сторінок нашого сайту кожен бренд, який представлений в магазинах мережі, від імені свого найпопулярнішого іграшкового героя розкаже власну історію розвитку.

Ще ми розповімо Вам інформацію щодо історії компанії „Будинок іграшок”. Познайомимо із нашою філософією на відкриємо світ своїх мрій. Кожен з вісімнадцяти магазинів нашої мережі відтепер має власну сторінку, на якій Ви – наші покупці - зможете залишити відгук про його роботу.

Не забули ми і про самих маленьких та самих головних наших клієнтів – Ваших малюках. Спеціально для них був розроблений цікавий та дуже симпатичний іграшковий алфавіт, створений з товарів, які представлені в наших магазинах.

Цілих п’ять шляхів пошуку допоможуть знайти на нашому сайті потрібні Вам іграшки, а в розділі Інтернет-магазин одразу придбати ті, що сподобались більш за все.

На даний час лише частина іграшок які ми пропонуємо покупцям в магазинах мережі представлена на сторінках сайту, але щоденно та старанно ми будемо поповнювати наш асортимент. Адже наша мета – викласти в розділі Каталог іграшок максимальну кількість товару, щоб кожен наш клієнт міг ознайомитися з асортиментом, представленим у наших магазинах не виходячи з дому.

Мандруючи сайтом, зверніть, будь ласка, увагу на те, що розділи Каталог іграшок та Інтернет-магазині істотно різні. В Інтернет-магазині ми представляємо менший обсяг товару з цінами нижчими за роздрібні на 12 %

Завжди чекаємо на Вас на нашому сайті та в кожному з магазинів нашої мережі!


Завжди Ваш, Будинок іграшок!