Новини

08.11

1148

Відкриття у ТРЦ Космополіт

Магазинів БІ багато не буває! Саме тому поспішаємо повідомити вам про відкриття ще одного рожевого магазину щастя.

Де?

ТРЦ «Космополіт» (Київ, вул. В. Гетьмана, 6).

Коли?

17 і 18 листопада 2018 року.

Що буде?

Цікаві майстер-класи та розіграші сертифікатів, Beyblade-бої та інші розважальні програми.

Не пропустіть Beyblade-бої, які відбуватимуться 10 листопада на ролердромі третього поверху. Переможці не залишаться без подарунків – буде розіграно 10 сертифікатів по 500 грн.

В суботу з 12.00 до 16.00 буде проходити майстер-клас «Познайомся з Luvabella – найдивовижнішою «лялечкою». Дівчата матимуть змогу відчути себе матусею дивовижної інтерактивної лялечки, яка має безліч цікавих функцій.

З 12.00 до 18.00 цього ж дня ваші дітки зможуть розкрити свої творчі здібності з інноваційними фарбами Paint Stick. Діти зможуть намалювати свої малюнки або обрати тематичну розфарбовку. Крім того, наш консультант поділиться корисною інформацією про техніки малювання.

В неділю з 13.00 до 16.00 ваші чада зможуть стати свідками народження неймовірно популярних у світі іграшок Hatchibabies на майстер-класі «Хто там всередині? Хлопчик чи дівчинка? Зустрічайте Hatchibabies!». Якщо вашій дитині 5 – 10 років, то її обов’язково захопить ця подія.

З 12.00 до 18.00 цього ж дня діти зможуть познайомитися з різними зразками іграшок-лизунів, а батьки – отримати відповіді на всі питання про ці іграшки від нашого консультанта.

Ну що ж, готові дуріти? А ми готові дивувати! Будемо раді бачити вас на нашому святі, тож приєднуйтеся!