example-top-banner
0 (800) - 30 - 11 - 30

(800) - 30 - 11 - 30

(044) - 377 - 71 - 33

Магазин іграшок Новини Додатковий відбірковий тур BeyBlade

Новини

image 04 Жовтень 1682

Додатковий відбірковий тур BeyBlade

Правила участі у турнірі блейдерів в ТРЦ Sky Mall від «Будинок іграшок»

Загальні положення.

Компанія ТОВ «Альфа Забава» код ЄДРПОУ 32378340, Юридична Адреса: 02192, м.Київ, вул. А.Малишка, 3Д ( надалі Компанія) – власник торгівельної марки «Будинок іграшок», який замовляє проведення Турніру.

Організатором/виконавець Турніру є ФОП Мажуга Н.В. ЄДРПОУ 3392712027, Юридична Адреса: м. Київ, вул. Кошиця, буд. 4-А, кв. 115 – проводить Турнір на замовлення Компанії в ТРЦ Sky Mall.

Термінологія

«Турнірі блейдерів» - розважальний захід – змагання між дітьми віком від 4 до 16 років з залученням до участі їх батьків, що проводиться 30 вересня – 14 жовтня 2018р з метою збільшення привабливості ТМ «Будинок Іграшок» та розширення рекламної популярності мережі магазинів Будинок Іграшок

«Територія проведення Турніру» —Турнір проводиться в приміщенні магазина «Будинок іграшок», що розташований за адресою Проспект Генерала Ватутіна 2Т, в ТРЦ Sky Mall на ІІІ поверсі.

«Учасник» —особа, яка підтвердила свою Участь в Турнірі конклюдентними діями, передбаченими у п. 2. даних Правил.

1. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ

1.1. Загальний період проведення турніру — з 14:00 по 19:00 «30» вересня 2018р, з 11:00 по 17:00 «06» жовтня 2018р та 11:00 по 17:00 «07» жовтня 2018 року та «14» жовтня включно (далі по тексту — «Період проведення турніру»).

2. УМОВИ УЧАСТІ В ТУРНІРІ

2.1. У турнірі мають право брати участь діти, віком від 4 до 16 років через своїх законних представників відповідності до вимог законодавства. Не визначаються Учасниками Турніру і не мають права брати в ньому участь, особи які не відповідають умовам або не виконують умов даних Офіційних Правил (далі – Правила).

2.2. Для того, щоб стати учасником Турніру, необхідно зареєструватися як учасники в турнірній таблиці на сайті за посиланням https://bi.ua/rus/news/390.html або безпосередньо в магазині «Будинок іграшок» в ТРЦ Sky Mall до 14:00 «30» вересня 2018р.

2.3. Учасник, що зареєструвався до участі у турнірі несе відповідальність за правильність наданої ним інформацію.

2.4. Взявши участь у Турнірі, Учасники надають Компанії свою згоду на обробку його (її) персональних даних, як суб’єкта персональних даних у значенні Закону України «Про захист персональних даних» у базі персональних даних «Клієнти» ТОВ «Альфа-Забава» (далі – БПД). Така згода чинна з моменту реєстрації та до моменту відкликання такої згоди особою.

2.5. Метою, ціллю та призначенням обробки персональних даних Учасника в БПД є укладення та виконання умов договорів та/або інших правочинів, укладених, ініційованих Учасником, реалізації положень законодавства у сфері відносин з Учасником як споживачем товарів Компанії, заходів прямого/непрямого маркетингу, здійснення заходів моніторингу якості наданих Учаснику Компанії сервісу, забезпечення доведення до відома Учасника рекламної та/або іншої інформації, яка може його зацікавити для задоволення його потреб.

2.6. ТОВ «Альфа-Забава», як володілець БПД, вправі відповідно до чинного законодавства передавати розпоряднику (-ам) БПД та/або іншим суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними право на обробку останніми персональних даних про Учасника в межах визначеної мети.

2.7. Взявши участь у Турнірі, Учасник засвідчує, що він ознайомлений про: включення його (її) персональних даних до БПД; про свої права, які визначені Законом України «Про захист персональних даних»; мету збору даних та осіб, яким передаються та/або можуть бути передані його (її) персональні дані.

2.8. У разі порушення учасником умов п.1.2. Організатор/ Компанія залишають за собою право відсторонити такого учасника від участі у турнірі до усунення ним порушення.

2.9. Учасник, який приймає участь у Турнірі, автоматично погоджується на публікацію імені та прізвища на сторінці «Будинок іграшок» в соц мережах у разі перемоги.

3. ПРАВИЛА ТУРНІРУ ТА ПОРЯДОК ОЦІНЮВАННЯ

3.1. - В турнірі бере участь тільки учасник з офіційними блейдами компанії Hasbro. В разі, якщо блейд не оригінальний, на відбіркові тури та півфінальні блейди для гри видаються (два блейда на вибір). В разі, якщо учасник, який немає оригінального блейда пройшов у фінальні тури він зобов’язується придбати оригінальний блейд для продовження участі в Турнірі. В іншому випадку такий учасник буде дискваліфікований.

3.2. В періоди, позначені в цих Правилах, учасник зобов’язаний виконати необхідні і нижченаведені умови Турніру, а саме:

3.2.1. Ознайомитися з Правилами проведення Турніру:

порядок проведення бою:

До початку битви:

 • Обидва Учасника обирають блейд і пусковий пристрій - перш, ніж зробити вибір, обидва Учасника повинні повернутися спиною один до одного і зробити його в таємниці.
 • Вибір може тривати протягом двох хвилини, після чого Учасники повинні бути готові почати раунд. Якщо вони не готові з технічної проблеми (тобто Учасник не може знайти інструмент, щоб зібрати блейд), будь-яка довша затримка буде порахована як автоматичний програш Учасника в раунді.

Учасник Турніру має право на використання лише одного блейда.

Правила вибору дзиги та пускового пристрою:

 • Вибір блейду можна вважати вирішеним, коли він буде приєднаний до пускового пристрою, надалі він прийматиме участь в подальшій битві без заміни.
 • Учасник може вибрати будь-який пусковий пристрій: з ручкою чи без, з подвійним обертання (вліво, вправо).
 • Переможцем стає учасник, який під час змагання набере більшу кількість балів.

Битви розділені на три раунди;

Бали нараховуються таким чином:

 • Вцілілий блейд під час битви отримує 2 (два) бали. Це правило стосується битви на розпадання дзиги.
 • Найвитриваліший блейд (дзига, що зупинилася останньою) під час битви отримує 1 (один) бал;
 • Дзига повинна залишатися в межах арени для змагання

Зауваження:

 • Не можна чіпати блейд або арену під час активного раунду.
 • У разі нічиєї ніхто з Учасників не виграє, відбувається перезапуск;
 • Якщо блейд противника ламається, то супротивник виграєте битву, а не раунд. Учасник у якого зламався блейд має можливість ще раз прийняти участь в Турнірі, зареєструвавшись та обравши новий блейд, за бажанням.

Правила запуску:

 • У кожного Учасника є половина простору Арени. Якщо суддя побачить, що ви відійшли більше, ніж на половину простору, то він вирішить закінчувати раунд чи ні.
 • Учасники повинні стояти як мінімум на відстані 30 см від арени.
 • Суддя рахує в зворотному порядку, "3! 2! 1! Вперед!". На слово "Вперед". Учасники повинні запустити свої блейди.
 • Кожен учасник має право використовувати пусковий пристрій зі зміною обертання (вліво та вправо).
 • Напрямок обертання може бути змінено між раундами, але обертання не може бути змінено, коли вже блейд приєднаний до пускового пристрою. Це правило відноситься до всіх пускових установок подвійного обертання.

Перезапуск:

 • Якщо виникла технічна проблема з дзигою (наприклад, блейд не відірвався від пристрою старту або розвалився на частини відразу), учасник може попросити перерву. Під час неї, він оглядає блейд і пусковий пристрій, та має право замінити будьякі частини на точно такі ж. Дозволяються незначні кольорові зміни, заміни деталей пускового пристрою, не змінюючи його основний каркас. В цей час противник також має право на заміну пускового пристрою, якщо Учасник, що викликав перерву не буде проти.
 • Якщо учасник занадто рано або ж занадто пізно запускає свій блейд, раунд негайно закінчується і відбувається перезапуск.

Пусковий пристрій :

 • Ви можете використовувати будь-які пускові пристрої (з ручкою чи без, з подвійним обертання (вліво, вправо).
 • Ви не можете використовувати пусковий пристрій, у якого є зламаний зубець (частина, яка з'єднується з дзигою).
 • Не можна направляти пусковий пристрій на товариша, або сусіда.
 • Не можна направляти пусковий пристрій в око, або на іншу частину тіла.

3.3 приймаючи участь у турнірі учасники підтверджують, що ознайомлені з правилами безпеки щодо поводження з іграшкою розмішеними на іграшці виробником.

4. Відбіркові тури, півфінальні та фінальні тури

4.1. в межах даного турніру Організатором/виконавцем будуть проведено 2 відбіркові тури та півфінальний та фінальний тури.

4.2. Відбіркові тури проходять в два етапи:

 • І етап – 30 вересня з 14:00-19:00 – відбірковий тур між учасники, які зареєструвалися в період до 28 вересня 2018 р включно;
 • ІІ етап – 6 жовтня з 11:00-17:00 – відбірковий тур між учасники, які зареєструвалися в період до 30 вересня 2018 р включно.
 • ІІ етап – 7 жовтня з 11:00-17:00 – відбірковий тур між учасниками, які зареєструвалися в період до 30 вересня 2018 року включно.

4.3. За однією ареною змагаються по 2 учасника. Одночасно проходить бій на двох аренах. Виграє той, хто за результатами трьох спроб назбирав більшу кількість балів. У разі, якщо учасники бою набирають однакову кількість балів, їм надається одна додаткова спроба. Кількість додатково наданих спроб не обмежена до моменту визначення переможця.

4.4.Півфінальні та фінальні тури будуть проходити 14 жовтня 2018 р.

5. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ

5.1. Переможці Турніру визначаються відповідно до умов і термінів, визначених правилами Турніру - за кількістю балів набраних за результатами боїв, в яких вони приймали участь.

5.2. Результати Турніру, зафіксовані і оголошені Виконавцем, є остаточними і не можуть бути змінені або оскаржені.

5.3. В оцінці кожного з боїв беруть участь учасники, що на момент бою не змагаються. Остаточний результат оцінки бою оголошується ведучим на основі оцінки інших учасників. Результат оголошений ведучим є остаточним та оспорюванню не підлягає.

6. ПРИЗИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

6.1. За результатами Турніру, який проводиться в період, позначений в п.1.1. цих Правил, будуть обрані три головних Переможці –І, ІІ та ІІІ місце.

6.2. Фінальна битва відбудеться серед учасників згідно результатів попередніх поєдинків.

6.3. Переможці нагороджуються в день Фіналу згідно результатів півфінального та фінального боїв.

6.3. Кількість Призів: 3 подарункових сертифікати.

6.4. Переможець, зайнявший І місце за результатами турніру отримує подарунковий сертифікат на 2000 гривень на покупку у мережі магазинів «Будинок іграшок».

Переможець, зайнявший ІІ місце за результатами турніру отримує подарунковий сертифікат на 1000 гривень на покупку у мережі магазинів «Будинок іграшок».

Переможець, зайнявший ІІІ місце за результатами турніру отримує подарунковий сертифікат на 500 гривень на покупку у мережі магазинів «Будинок іграшок».

6.5. Призовий фонд Турніру обмежений і складає зазначену в п. 6.4. кількість.

6.6. Компанія/Організатор залишає за собою право збільшити кількість Призів Турніру або додатково включити інші Призи, не передбачені цими Правилами.

6.7. Відповідальність Компанії/Організатора щодо видачі Призів обмежена виключно вищезгаданою кількістю Призів.

6.8. Заміна Призу Турніру будь-яким іншим благом не допускається.

6.9. Переможець Турніру не має права передавати права на отримання призу іншій особі.

7. ЗВІТ

7.1. За результатами проведення Турніру буде оприлюднено Звіт щодо результатів проведення Турніру.

7.2. З результати проведення Турніру можна буде ознайомитися соціальних мережах та на сайті «Будинок іграшок» за посиланням: https://bi.ua/ «16» жовтня 2018р. після 15:00.

8. ПОРЯДОК І СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ ПРО ПРАВИЛА

8.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил у глобальній мережі Інтернет за адресою: https://bi.ua/ протягом Періоду проведення Турніру.

9. ОБМЕЖЕННЯ ТУРНІРУ

9.1. Компанія/Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання Призу Переможцем Турніру після їх одержання Переможцем, та за неможливість Переможця Турніру скористатися Призом з будь-яких причин.

9.2. Компанія/Організатор не вступає в будь-які спори щодо визнання будь-яких осіб Учасниками та прав на отримання Призів. Компанія/Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

9.3. Отримання призу допускається тільки особами, які є Учасниками.

9.4. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Компанія/Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Компанії/Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

9.5. Компанія/Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Турніру, інші непідвладні контролю з боку Компанії/Організатора обставини.

10. ІНШІ УМОВИ

10.1. Терміни, що використовуються в даних Правилах, відносяться виключно до даного даної пропозиції.

10.2. Всі відносини, що стосуються проведення даного Турніру регулюються на основі чинного законодавства України.

10.3. ТОВ Альфа-Забава має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання даних Правил.

10.4. Всі Учасники Турніру, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися і виконувати їх.

10.5. Всі результати Турніру в межах даного Турніру є остаточними і оскарженню не підлягають.

10.6. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Компанією та оскарженню не підлягає.

10.7. Компанія має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати умови Турніру, шляхом розміщення на сайті https://bi.ua/

Додаткова інформація. Якщо вам потрібна додаткова інформація, пов'язана з Турніром, ви можете залишити нам коментар або повідомлення на сторінці «Будинок іграшок» в Facebook або Instagram.

Цей Турнір не підтримується фінансово, не підтверджується, не адмініструється і ніяким чином не пов’язаний з Facebook або Instagram.

Після проведеного 30 вересня турніру BeyBlade «Будинок іграшок» отримав багато відгуків про це змагання. Ми врахували всі ваші побажання та коментарі. І тепер працюємо над виправленням помилок.

Перш за все, перепрошуємо за незручності під час проведення відбіркового туру Турніру блейдерів у всіх, хто зареєструвався 29 – 30 вересня і не зміг взяти у ньому участі! Спеціально для вас будуть проведені два додаткових дні змагань: 6 і 7 жовтня.

Щоб участь у турнірі була максимально зручною для вас та ваших малюків, учасники будуть поділені на групи. Просимо перевірити свої емейли та вайбер/SMS повідомлення. Саме на них прийде лист із датою та часом проведення вашого бою. Якщо вам не прийшло повідомлення, просимо написати про це у групу «Будинку іграшок» в Facebook!

Нагадуємо умови участі у турнірі:

 • Присутність батьків на турнірі обов’язкова.
 • У змаганні можуть брати участь тільки ті учасники з оригінальними блейдами Beyblade і пусковими пристроями/механізмами/запускальними пристроями Beyblade від Hasbro (щоб всі були на рівних умовах).
 • Бейблейд повинен обов’язково розпадатися під час бою. Бейблейд, який не розпадається, не може взяти участь в боях. У такому випадку учаснику на час бою буде надано бейблейд «Hasbro» від «Будинок іграшок». Не обов’язково такої ж моделі, як в учасника. За необхідності «Будинок іграшок» надає свої бейблейди на всі тури змагань.

Бажаємо всім цікавої гри та перемог!

УМОВИ АКЦІЇ
preloader
close
-32%

Товар зараз зі знижкою

close
NEW
Новинка

Купуйте новинки першими!

close
Подарунок!

Товар зараз акційний, до нього додається подарунок

close
Ваша ціна

Ціна товару зі знижкою за картою лояльності

close
Відео

В картці товару є відеоролик

close
Оплата частинами

Можна оплатити частинами через Приватбанк

close
Ексклюзивний товар

Товар представлений виключно в мережі Бі

close
Лідер продажів

Товар популярний серед покупців

close
ECO

Товар виготовлено з екологічних або вторинних матеріалів

close
Підтримка

Товар можна оплатити карткою «єПідтримка».

close
M
Модерація

Відгук стане доступний іншим користувачам після перевірки

close
icon
Уцінка

Іграшки гарної якості, які втратили свій товарний вигляд

close
icon
Trade in

Іграшки, які були в використанні і продаються повторно

close

Авторизуйтесь

heart

У Вас немає списків бажань

Якщо у вас є списки бажань,
авторизуйтеся

close

Замовити дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
і ми звяжемося з вами
протягом 10 хвилин

{{error}}

{{error}}

close

Ваша заявка прийнята

Дякую, !
Ви замовили дзвінок на номер .
Ми зателефонуємо вам у найближчі 20 хвилин.

close

Увага!

Введіть свою адресу ел. пошти і ми тобі повідомимо, коли товар буде в наявності

Ви вже підписані на цю розсилку

Дякую!

Інформація про наявність товару прийде на вашу ел. пошту

{{email}}

Щось пішло не так ... Спробуйте пізніше

Посилання можна cкопіювати

Ваш кошик порожній

Додайте товари, які хочете придбати, та перейдіть до оформлення замовлення

У вас ще немає списків бажань

Додавайте бажані товари та створюйте тематичні списки, щоб ділитися ними з друзями та відстежувати знижки.

Щоб переглянути уже створені списки бажань — авторизуйтеся на сайті.

Виберіть магазини

 • Списком
 • Карта