Новини

27.01

258

Запрошуємо взяти участь у нових конкурсах!

КОНКУРС ВІД МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ „БУДИНОК ІГРАШОК” ТА ТМ ALIMPEX  GROUP

„СТВОРИ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО”

Якими будуть автомобілі через 30-50 років? Цим питанням задаються багато людей по всьому світу, серед яких провідні дизайнери, учені та інженери, чиї ідеї визначають вигляд і технічні параметри автомобілів сьогодення й майбутнього.

машина 1 

Бажаєш приєднатися до них? Адже в тебе є власна думка яким на вигляд буде автомобіль майбутнього, як відбуватиметься його взаємодія з водієм та іншими машинами?

машина 2 

Можливо, саме твій неймовірний захоплюючий проект змінить уявлення людства про майбутнє автомобілебудування. Не виключено, що твій концепт-кар майбутнього залишить звичку тільки їздити й навчиться літати, адже грані можливого існують тільки там, де ми самі їх установлюємо!

машина 3 

Створи свій автомобіль майбутнього, опиши його технічні характеристики та надійшли свій проект нам!

Від учасників конкурсу яким ще не виповнилося 7 років ми чекаємо роботи, намальовані фарбами або олівцями, створені з гіпсу або пластиліну, також можна спробувати власноруч тюнінгувати вже існуючу машинку. Для учасників  старших за віком  (вікових обмежень немає) та тих, хто відчуває у собі талант дизайнера – для польоту фантазії немає ніяких меж, адже зараз тільки від тебе залежить яким саме бути автомобілю майбутнього!

подарок мини рейсер 

Переможець конкурсу отримає чудовий яскраво-червоний електромобіль Peg-Perego Mini Racer, керуючи яким дитина у віці від 2 до 4 років набуватиме навичок впевненого водіння, адже це фактично справжній автомобіль, тільки маленький і безпечний! Ти трохи старший за віком? Зроби відмінний подарунок своєму молодшому брату, сестрі або другу – виграй цей електромобіль для них!

РЕЙСЕР 

Розміри автомобіля 111 х 67 х 68 см. (довжина х ширина х висота)

 

 

КОНКУРС ВІД МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ „БУДИНОК ІГРАШОК” ТА ТМ CUBIKFUN

„МІЙ НОВИЙ ДІМ”

Поряд із стародавньою архітектурою будівлі-новації стають візитними картками сучасних світових міст. Ці унікальні будинки вдало сполучають у собі оригінальність, новітні матеріали та енергозберігаючі технології. Чи бачив ти такі цікаві витвори архітектурного мистецтва?  

Дизайнери цих будівель зовсім різні, але одна спільна риса безумовна - неприборкане прагнення до втілення найсміливіших ідей у сучасній архітектурі. Їх витвори не можливо сприймати лише як дах над головою, вони стають повноправними партнерами у житті людини, адже ці будинки майже живі.

Яскравими світовими прикладами нової архітектури стали

концерт-хол Уолта Диснея (Лос-Анджелес, США),

 концерт-холл

Кривий будиночок (Krzywy Domek) (Сопот, Польща),

кривой домик 

Спіральний ліс (Дармштадт, Германія),

спиральный лес 

Міська бібліотека (Канзас, США),

библиотека 3 

Національний театр (Пекін, Китай)

национальный театр 

У тебе є власне сучасне архітектурне рішення? Ти створив проект особливого багатоповерхового будинку, навчального закладу або розважального центру? Ми чекаємо на нього!

Від малюків, які хотіли б зробити щось цікаве, але ще не знайомі з основами креслення, ми чекаємо роботи, в яких вони прикрасять свою власну домівку, або намалюють маленьке місто для своїх улюблених казкових героїв.

Архітектурні розробки будівельників віком від 7 до 99 років можуть бути сконструйовані навіть з використанням комп’ютерних технологій, адже на ваші роботи чекає дуже поважне журі!

Переможці конкурсу отримають преміум-серію конструкторів від ТМ CubicFun, адже саме ці унікальні головоломки допоможуть юним архітекторам власноруч повторити обриси надзвичайно чудових всесвітньовідомих світових споруд: Собору Василя Блаженного (Москва, Росія), Біг-Бену (Лондон, Англія) та Ейфелевої вежі (Париж, Франція).

кубик фан подарок