example-top-banner

Новини

23.11

412

Новини мережі Будинок іграшок

Раді повідомити наших покупців про те, що в жовтні 2010 року, після переїзду й ремонту відкрився магазин «Будинок іграшок» у торгівельному центрі «ГородОК», в Києві біля метро Петрівка!

Магазин переїхав уперед по вулиці Казковій, і тепер в ньому ще більше місця для улюблених іграшок Ваших малюків, багато світла, нове зручне обладнання, розширений асортимент товарів і все той же чудовий привітний знаючий колектив співробітників, що з нетерпінням чекає на Вас!

Іграшки від „Будинку іграшок” із задоволенням оселяться у Вашому будинку, саме з ними Ваша дитина бадьоро й радісно зустрічатиме ранок, своєю дружньою підтримкою й розвиваючими функціями вони супроводжуватимуть його протягом усього дня, вони ж – щовечора проводжатимуть до сну.

 гор

Також надзвичайно широким асортиментом та відмінною якістю обслуговування зустрінуть вас оновлені магазини „Будинок іграшок” в Києві за адресою вул.Героїв Сталінграду, 10-А та в м.Дніпродзержинськ, за адресою пр-т Будівельників, 27-А, ТЦ „Материк”.

Саме в цих магазинах Ви знайдете для своїх дітей найкращі іграшки з усього світу  таких визнаних брендів як Barbie, Bratz, Cararama, Chap Mei, Chicco, Clementoni, Crayola, Fisher Price, Hasbro, Hot Wheels, Lego, Maisto, Meccano, Mega Bloks, New Bright, Nikko, Piko, Peg-Perego, Quercetti, Ravensburger, Smoby, Tactic, Wild Planet, Wow Wee та Zapf Creation.

пятачок

Адже іграшки які ви зможете придбати в магазинах «Будинок іграшок», безсумнівно, найкращі супутники в найважливішому завданні дитини - рости й розвиватися!

 

Відкриття нового магазину „Будинок іграшок” в ТЦ „Материк”

На численні прохання наших покупців ми знову відкриваємо магазин „Будинок іграшок” в ТЦ „Материк” на вул.Борщагівській, 154!

Магазин відкриється у більш зручному місті - на першому поверсі ТЦ „Материк” та матиме велику торгову площу, де розмістяться іграшки ваших улюблених брендів.

бор 

Чекаємо на Вас в грудні на відкритті нового магазину „Будинок іграшок”, адже саме тут ви зможете придбати найкращі іграшки з усього світу в подарунок для своїх малюків на Новий рік!