example-top-banner

Новини

18.10

959

Відкриття магазину Будинок іграшок в ТЦ ГородОК

Раді повідомити наших покупців про те, що в суботу, 16 жовтня 2010 року, після переїзду й ремонту відкрився магазин «Будинок іграшок» у торгівельному центрі «ГородОК» на Петрівці!

Магазин переїхав уперед по вулиці Казковій, і тепер розташовується на розі, навпроти бутика WENICE.

Тепер у магазині «Будинок іграшок» ще більше місця для улюблених іграшок Ваших малюків, багато світла, нове зручне обладнання, розширений асортимент товарів і все той же чудовий привітний знаючий колектив співробітників, що з нетерпінням чекає Вас на новосілля!

 Саме в цьому магазині Ви знайдете для своїх дітей найкращі іграшки з усього світу  таких визнаних брендів як Barbie, Bratz, Cararama, Chap Mei, Chicco, Clementoni, Crayola, Fisher Price, Hasbro, Hot Wheels, Lego, Maisto, Meccano, Mega Bloks, New Bright, Nikko, Peg Perego, Piko, Quercetti, Ravensburger, Smoby, Tactic, Wild Planet, Wow Wee, Zapf Creation.

Ці іграшки із задоволенням оселяться у Вашому будинку, саме з ними Ваша дитина буде бадьоро й радісно зустрічатиме ранок, саме вони своєю дружньою підтримкою й розвиваючими функціями будуть супроводжувати його протягом усього дня, вони ж – щовечора проводжатимуть в обійми Морфея. Адже іграшки від торговельної марки «Будинок іграшок», безсумнівно, найкращі супутники в найважливішому завданні дитини - рости й розвиватися!

Завжди чекаємо на Вас у нашому новому магазині «Будинок іграшок» у ТЦ «ГородОК»!