example-top-banner

Новини

12.09

241

Інноваційні іграшки Paw Patrol Ionix!

Paw Patrol Ionix - це інноваційна іграшка в лінійці одного з лідерів серед виробників дитячих іграшок - компанії Spin Master. За основу у створенні цих іграшок ліг улюблений багатьма дітьми мультсеріал «Щенячий патруль»: ігрові набори містять блоки, які за принципом конструктора можна зібрати в конструкцію (автомобіль рятувальника, великий транспортувальник, станцію рятувальників або відтворити будівлю морського вокзалу) і відтворити улюблені сцени з мультфільму.

Всі ігрові блоки Paw Patrol Ionix виконані з якісного пластику яскравих забарвлень; мають округлені краї - для безпеки вашого чада. А рухливі елементи іграшок (голова у цуценяти, колеса в автомобіля) додадуть більшої реалістичності під час відтворення рятувальних операцій улюбленої команди. Завдяки тому, що всі конструкторські блоки уніфіковані, ігрові набори Ionix можна з легкістю поєднувати між собою, збільшуючи тим самим різноманітність «будівель».

Лінійка іграшок Paw Patrol Ionix - це:

  • Щеня-рятувальник Роккі і його сміттєвоз;
  • Щеня-рятувальник Еверест і її снігоочисна машина;
  • Ігровий набір «Рятувальна вежа»;
  • Ігровий набір «Бухта пригод»;
  • І куди ж без великого автомобіля рятувальників - Транспортувальника!

Ігрові набори допоможуть розвинути дрібну моторику малюка, розвинути уяву і допомогти навчиться концентрувати увагу і логічно мислити!