Новини

02.09

209

Вау! Будинок іграшок запрошує на святкування Дня народження магазину в місті Чернігів!

Майбутні вихідні підготували для жителів та гостей міста Чернігів грандіозне свято. 4 вересня відбудеться святкування подвійного дня народження магазину «Будинок іграшок» та ТРЦ Голівуд за адресою вул. 77 гвардийської дивізії 1-В. На Вас чекатимуть цікаві дитячі майстер-класи, розвиваючі настільні ігри для всієї родини та ого-гори приємних подарунків від улюбленої мережі.

Вже з 12:00 навпроти магазину почнуться супертворчі майстер-класи та забавки з ТМ SES. Різнокольорові пальчикові фарби, еластичне тісто для ліплення та оригінальні набори для творчості "Кумедна Кукурудза".

Малюватимемо, ліпитимемо та створюватимемо неймовірні іграши разом з «Будинок іграшок»!

Крім творчих розваг, дітвора зможе весело провести час з друзями за настільними іграми від ТМ Bombat Game!

Відкрий у собі справжнього грибника, стиліста або мандрівника, бавлячись з розвиваючими та пізнавальними іграми ГрибОК, ЗООрегата та стильною магнітною грою для дівчаток Одягни ляльку.

Батьки теж не залишаться осторонь та отримають шанс виграти багато приємних сюрпризів від іменинника – магазину Будинок іграшок! 

*придбайте будь-яку іграшку в магазині «Будинок іграшок» в ТРЦ Голівуд 4 вересня та станьте учасником розіграшу чудових подарунків вже наступного дня!

Будинок іграшок – найкращі іграшки з усього світу!