Новини

30.08

193

Зустрічайте нову серію ляльок з мультфільму "Barbie™: Зоряні пригоди"!

Пориньте в захоплюючу космічну пригоду разом з Barbie! У новому мультфільмі на вас чекають далекі світи, незвідані місця, містичні галактичні створіння, супершвидкісні зорельоти і надважлива місія з порятунку всесвіту! Дивіться мультфільм у кінотеатрах уже з 18 серпня 2016 року!

А в магазинах мережі «Будинок іграшок» уже сьогодні шукайте нові інтерактивні та функціональні іграшки Barbie – фантастичних героїв захоплюючого мультфільму. Головна героїня – неповторна Барбі – в своєму модному рожевому комбінезоні з блакитним ремінцем, в сріблястому жакеті і в блискучих чобітках, відправляється в суперекспедицію до незвіданих галактик зі своїм пухнастим другом – котиком (артикул DWD24). Як же ви будете здивовані, коли дізнаєтеся, що цей котик літає. Причому по-справжньому літає! Для того щоб це побачити, потрібно пристебнути його повідок до ляльки Barbie та натиснути маленьку кнопочку на її ніжці. Котик вмить злетить, і буде кружляти в повітрі!

Досліджуючи космос, Барбі зустріла багато нових друзів. Так ось її подружка Саллі з м/ф "Barbie: Зоряні пригоди" (артикул DLT23) також представлена в магазинах «Будинок іграшок». Лялька, така ж яскрава, як і її мультиплікаційна героїня, одягнена в гарний фіолетовий комбінезон і сріблясту спідничку. Вбрання дуже цікаво гармонує з її фіолетовим волоссям із сяючими пасмами. Але найпривабливіше в образі Саллі – це її ховерборд. На ньому, за допомогою утримувача-кільця, можна повертати ляльку на цілих 360 градусів, активуючи при цьому яскраві вогники та веселі звуки. Це справжня галактична розвага!

Купити ляльку Barbie та її друзів з космічного світу пригод можна в магазинах мережі «Будинок іграшок» по всій Україні. В асортименті представлені галактичні близнючки, Кен, космічні феї-помічниці та зоряні улюбленці. Дивіться новий мультфільм, приходьте в «Будинок іграшок» і вибирайте ляльку з серії "Barbie: Зоряні пригоди".

Зберіть повну колекцію улюблених героїв! Втілюйте сцени порятунку галактики та веселіться разом з друзями!