Новини

17.08

172

Обережно! Fungus Amungus атакують! Шалене полювання починається!

Ласкаво просимо у світ мікроскопічного свавілля! У світ мікроорганізмів, грибів і бактерій.

Десь у глибинах землі, в секретній лабораторії Біо БАСТЕРС, проводилися неймовірні експерименти з вивчення найпоширеніших і небезпечних організмів на Землі - грибів. Найпоширеніші з них представляють собою набір мікробів, бактерій, спор, цвілі і багато інших. Однак є дещо особливе, що їх об'єднує - всі вони надзвичайно липкі.

Аж тут, одного разу, ці герої вирішили, що з них досить, і влаштували масову втечу світ людей. І з тих пір їх можна зустріти в самих незвичайних, дивних, а часом і огидних місцях.

Fungus Amungus - це колекція забавних бактерій, спор, мікробів і цвілі, що мешкають в лісах, що затаїлися в печерах і в болотах, що виникають на тілі людини, які  живуть в їжі та поширюються в електронних пристроях. Дитина зможе їх нескінченно розтягувати та стискати, і навіть влаштовувати справжні Фунгус-бої.

Колонія яскравих бактерій представлена в семи окремих серіях. Кожна серія героїв Fungus Amungus має свою історію походження, кожен персонаж має своє прізвисько.

Бренд покликаний познайомити дітей з невидимим світом мікроорганізмів, як шкідливих, так і корисних. На прикладі персонажів Fungus Amungus стане простіше пояснити дитині, чим небезпечні брудні руки, фрукти та овочі. Чому необхідно дотримуватися чистоти в кімнаті і вчасно робити щеплення.

Вперед на полювання!