example-top-banner

Новини

05.08

172

Новинки від TOMY!

Іграшки TOMY - кращий вибір для ваших малюків, вони відрізняються високою якістю використовуваних матеріалів, інноваційністю та технологічністю. TOMY, піклуючись про навколишнє середовище, йде від використання в своїх іграшках елементів живлення (батарейок).

«Щеня в човні», іграшка, яка починає плавати у ванній, після активізації заводного механізму. Щеня весело гребе веслом, викликаючи масу позитивних емоцій у вашого малюка. А якщо у воду додати піни, щеня її зіб'є і ваша ванна перетвориться в розбурхане море, а щеня - в відважного моряка, який повинен впоратися з «збунтувалася стихією».

Дракончик Гоша - весела іграшка-бризкалка. Зануривши іграшку в воду, а потім, натиснувши на його животик, з пащі дракончика вирветься струмінь води, підсвічена червоним світлом, зовсім як у справжнього дорослого дракона! Дракончик перенесе малюка в світ чарівних драконів!

ТМ TOMY любителям активних розвиваючих іграшок з радістю пропонує 2 новинки. Це - сортер- дзига «Веселий восьминіг» і рятувальна машинка 3 в 1!

Сортер-дзига - це весела іграшка, яка вчить дитину розрізняти форми предметів і їх кольору: потрібно в осередку вкласти елементи, які підходять за формою і кольором! Коли зібраному «Веселому восьминогу» натиснути на голову - він розкидає все елементи навколо і гру потрібно починати з початку: зібрати елементи по кімнаті, а потім відрізати їх в осередки сортера. Ця іграшка, покликана розвивати у дитини тактильні відчуття, а також навчити малюка збирати розкидані іграшки.

Рятувальна машинка 3 в 1 - захоплююча іграшка для тямущих малюків. Велика машинка почне самостійний рух, якщо активізувати заводний механізм чоловічком-ключиком, встановивши маленьку машинку на більшу!

Правильного вибору дитячих іграшок!