Новини

03.08

139

Герої популярного мультсеріалу в новій колекції іграшок!

   Тепер і в Україні! Яскраві і барвисті фігурки, герої одного з найрейтинговіших дитячих мультсеріалів - "Клуб Міккі Мауса". Його аудиторія нараховує близько 39 мільйонів маленьких глядачів по всьому світу!

   Це перший інтерактивний серіал Disney з комп'ютерною анімацією, який вчить дітей вирішення самих різних завдань: математичних, пізнанню геометричних форм, розпізнаванню кольорів та інших навичок.

   Винахідливий і харизматичний Міккі є справжнім символом американської мультиплікації з 1928 року.

   Ліцензійні іграшки розробляються іспанською компанією IMC в Барселоні.

   Усі фігурки героїв рухливі та можуть тримати в руках аксесуари,

фіксуватися на транспорті і обертати головою. Тематичні набори включають серії для хлопчиків та дівчаток.

   Так, хлопчики, разом з Міккі, зможуть відправитися на рибну ловлю або в похід, а дівчатка, разом з Мінні, влаштувати пікнік або вибрати модне вбрання!

   Завдяки спеціальній технології IMT (Інтерактивна магнітна технологія), ігрові набори оживають, немов за помахом чарівної палички - фігурки активують світло і звуки. Гра з такими наборами перетвориться на неймовірну пригоду для дітей, додаючи ще більше цікавих емоцій в світ іграшок Мінні і МІККІ!

   У новій колекції іграшок MINNIE & MICKEY MOUSE CLUBHOUSE, крім фігурок головних героїв Міккі і Мінні, можна знайти також їх вірних друзів - Дональда, Дейзі, Гуфі і Плуто, з різними аксесуарами.

Збери всю веселу компанію разом!