example-top-banner

Новини

14.07

308

Новий магазин мережі «Будинок іграшок»: запрошуємо на відкриття!

15 липня 2016 року мережа «Будинок іграшок» поповниться черговим, тепер вже 44-м, магазином. Святкове відкриття відбудеться о 12:00 в місті Одеса за адресою: вулиця Давида Ойстраха 32, ТРЦ «City Center Котовський».

Перші покупці магазину зможуть не тільки придбати омріяні іграшки за вигідними цінами, а й отримають можливість стати учасником розіграшу додаткових подарунків від улюбленої мережі та бренду SES, а також - весело провести час на цікавих творчих майстер класах.

З 12:30 до 18:00 дітвора зможе побавитися наборами для ліплення, створити різноманітні фігурки,  перевірити магію кольорів та дивовижну еластичність яскравих брусочків від ТМ Skwooshi.

З 12:30 до 16:00 на гостей святкового відкриття чекає зустріч з улюбленою героїнею малечі - свинкою Peppa. Невгамовна лялечка завітає в магазин «Будинок іграшок» у пошуках нових друзів.

Також, з 12:30 до 18:00 малечу чекатимуть чудові майстер-класи від ТМ DJECO та ТМ RenArt. З наборами орігамі дітвора зможе власноруч створити фігурки 8 тварин з далекої Півночі, скласти 3-D зображення, малювати кольоровим піском та проявити свої творчі здібності за грою з наборами диво-фломастерів.

Продукцію, представлену на майстер-класах можна придбати в магазинах мережі «Будинок іграшок» або знайти на сайті інтернет-магазину ihrashky.ua.

Окрім розважальної програми, на покупців очікує приємний сюрприз - цілий місяць знижок від улюбленої мережі.

З 15 до 17 липня кожний покупець отримує гарантовані 10% знижки на весь асортимент.  

З 18 липня до 17 серпня діятиме акційна пропозиція – знижка , 10%, яка буде СУМУВАТИСЯ  зі знижкою дисконтної картки клієнта мережі магазинів «Будинок іграшок». Знижка на наступну покупку товарів ТМ LEGO фіксована і складає 10%

*Акційна пропозиція діє в новому магазині за адресою: вулиця Давида Ойстраха, 32, ТРЦ «City Center Котовський»

«Будинок іграшок» – найкращі іграшки з усього світу!