example-top-banner

Новини

30.06

169

Інтерактивна новинка Zippi Pets!

Zippi Pets бренд американської компанії Top Secret.

Інтерактивна іграшка Колібрі Zippi pets - це справжній домашній вихованець: активний, любить увагу і турботу! Колібрі обов'язково стане справжнім другом дитини. Як і будь-який вихованець, інтерактивна пташка потребує догляду і турботи: з нею потрібно грати, а для того, що б вона могла літати і співати - заряджати (обов'язково під пильним наглядом дорослих).

Колібрі Zippi Pets забезпечує активну і цікаву гру: управління польотом за допомогою долоні, а головне - не дати пташці впасти!

Інтерактивна пташка Колібрі дуже проста в управлінні: для того, що б вона злетіла, необхідно 3 рази натиснути на чубчик, після дворазового натискання на чубчик - пташка заведе веселі трелі, а якщо натиснути 1 раз - відтворить короткий свист! Керувати польотом Колібрі потрібно за допомогою долоні! А коли пташка втомиться - вона подасть звуковий сигнал.

Вибери Колібрі, яка тобі більше подобається: червона, зелена або синя! Інтерактивна іграшка Колібрі Zippi Pets подарує дитині масу позитивних емоцій і яскравих вражень.