Новини

24.06

259

Ексклюзивні новинки Robocar Poli тільки в мережі магазинів «Будинок іграшок»!

  Мультиплікаційний серіал Робокар Полі продовжує радувати шанувальників новими серіями. Малюки не перестають стежити за історією рятувальників з міста Брумс. Улюблені герої Полі, Рой, Ембер і Хелі сміливо поспішають на допомогу місцевим жителям. Компанія Silverlit, не відстає і випустила нову серію іграшок Robocar Poli, в допомогу майбутнім героям.

   Сміливий Полі (арт. 83310 і арт. 83311) тепер приходить на допомогу не тільки на суші, а завдяки знімному костюму може відправитися в космос, і навіть на морське дно.

  Справедливому Рою під силу будь-які складнощі,  адже тепер він став  дуже великим Мега трансофрмером. Добра Ембер врятує будь-кого, кому потрібна медична допомога, у неї з'явився кейс аптечка для надання першої допомоги. Ну, а швидкий  і жвавий вертоліт Хелі тепер може підніматися високо в небо за допомогою пускового пристрою і повідомляти куди слід рухатися  рятувальнії бригаді.

  Сигнал тривоги приймає відповідальна Джин, яка знаходитися в оновленій Штаб квартирі-2 в ній є власний гараж для кожного героя. А ще в місті Брумс з'явилися зовсім нові жителі Марк і Бакі члени гірничорятувальної бригади.

   А на кого з героя хоче бути схожий ваш малюк?

  Поспішайте придбати нових героїв, розширити можливості для улюблених ігор вашої дитини. І не один день не обійдеться без пригод! Але головне щедро діліться з усіма бажаючими всім, що дізнається про правила дорожного руху.

  Новинки ви можете знайти в мережі магазинів «Будинок іграшок», а також в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок».