example-top-banner

Новини

17.06

584

Робокар Полі, нові серії - нові герої!

    Робокар Полі, відомий мультиплікаційний серіал,  повз  якого не проїде жоден малюк. У чому ж успіх і популярність мультфільму, який демонструвався більш ніж в 54 країнах світу. Робокар Полі - це історія про команду рятувальників, які живуть в невеликому містечку Брумс. Серіал сімейного та комедійного жанру, створила мама малюків, яка вклала материнську любов у кожен епізод, щоб показати дітям, як важливо допомагати іншим, робити, те, що подобається, мати багато друзів і бути щасливим!

    Герої з мультфільму «Робокар Полі» стали одними з найулюбленіших мультиплікаційних персонажів за рейтингами в усьому світі і продовжують завойовувати все більше і більше прихильників. Щоб підтримати інтерес маленької публіки, були створені нові серії про Робокар Полі: Правила дорожнього руху для юних пішоходів.

    Ну і як, без втілення улюблених героїв в життя дітей? Компанія Silverlit, відома якістю та інноваціями в області іграшок, випустила тематичну серію іграшок Робокар Полі, яка включає: іграшки трансформери, металеві машинки, ігрові набори та машини на радіоуправлінні.

    Мультфільм був розроблений, щоб допомогти в дошкільній освіті, орієнтований на дітей від чотирьох до семи років. Має чотири основних героя - транспортні засоби, які перевтілюються в трансформери. Кожен з них має відмінну рису характеру: Синій автомобіль Полі - сміливий поліцейський, червона машина Рой - сильний пожежний, рожева Ембер - добра швидка допомога, і, нарешті, зелений Хеллі - швидкий вертоліт.

    Трансформери відмінно підійдуть для рольових або командних ігор, вони надійні і міцні, при цьому легко складаються в роботів. Ви можете сміливо брати їх з собою на вулицю і в подорожі, здоров'ю та безпеці малюка нічого не загрожує.

    Трансформери розміром 7,5 см підходять для всіх ігрових наборів. А якщо ви захочете вибрати героя побільше, то в комплекті до нього будуть йти аксесуари або кейс гараж як у Полі, Ембер або Роя. Новинки цього сезону Полі в костюмі астронавта або водолаза і Рой мега трансформер, ви зможете знайти тільки в наших магазинах.

    Але в славному місті Брумс живуть не тільки основні герої, але ще і багато інших супер машинок, Скулбі, Кліні, Спук, Пості, Дампі і багато інших, яскраві і живі, кожен з характером і відповідає за порядок і безпеку в межах своєї компетенції. Всі вони оживають в металевих машинках і колесять по трасах і міських станціях.

    Доповнити мультфільм або придумати власні історії вам допоможуть ігрові набори Roboсar Poli, які відмінно розвивають дрібну моторику, просторове мислення і логіку. Будівельний майданчик поповнилася ігровим набором «Цементний завод». У наборі є підйомний кран, тісто для ліплення, яке імітує цемент, формочки і металева машинка Дампі. А нова Штаб квартира 2 стала ще цікавіше. Тепер в ній є місце кожному рятівнику, вона розкладається і в ній з'явилася довгоочікувана диспетчер Джин. Всі ігрові набори Робокар Полі сумісні між собою, але який би ви не вибрали, будьте впевнені, такий подарунок не залишиться без уваги, а стане відмінним початком будівництва справжнього міста.

    Ви можете придбати будь-яку іграшку Робокар Полі, а також новинки, які представлені тільки в роздрібній мережі «Будинок іграшок» (Київ, Харків, Одеса та інші міста) і в нашому інтернет-магазині «Будинок іграшок».