example-top-banner

Новини

15.06

290

Новий магазин мережі «Будинок іграшок» в Києві!

Новий магазин мережі «Будинок іграшок» в Києві!

15 червня о 14:00 відбудеться святкове відкриття 44-го магазину «Будинок іграшок» в ТРЦ New Way (м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 1).

Перші покупці магазину зможуть придбати омріяні іграшки за акційними цінами, отримати ОГО-гори подарунків від мережі та весело провести час на цікавих творчих майстер класах від ТМ DohVinci та ТМ Skwooshi.

Спеціально до урочистого відкриття в новий магазин «Будинок іграшок» традиційно завітають улюблені гості мережі: чарівна лялечка Лалалупсі та куменда полуничка Шопкінс. Веселі дівчата шукатимуть нових друзів, розважатимуться та фотографуватимуться з дітворою.

Не прогавте можливість отримати знижку на наступну покупку! Обирайте іграшки улюблених брендів в новому магазині у період з 15 червня до 30 червня 2016 року та отримайте знижку 10% на наступну покупку. ЗНИЖКА на наступну покупку СУМУЄТЬСЯ зі знижкою дисконтної картки клієнта мережі магазинів «Будинок іграшок». Знижка на наступну покупку товарів ТМ LEGO фіксована і складає -10%.

*Період дії акції: з 16 червня 2016 року до 10 серпня 2016 року.

Приходьте до нас! Веселі розваги, незабутні враження та найкращі цінові пропозиції вже чекають на Вас.
_______________________________________________________________________________________________
**Нагадуємо, що в період з 20 травня до 19 червня в мережі «Будинок іграшок» діє акція «Табель». Приносьте табель успішності або малюнок Вашого малюка на касу магазину та обміняйте його на додаткову знижку до Вашої дисконтної картки.

«Будинок іграшок» – найкращі іграшки з усього світу!