Новини

06.09

729

Завітайте до „Kidparade”!

Новина для батьків та малюків: відкрився новий магазин дитячих товарів „Kidparade” - партнер мережі магазинів „Будинок іграшок”!

вход

Яскравий, зручний та сучасний магазин Kidparadeчекає на покупців за адресою м.Київ, вул.А.Малишка, 3-Д.

одежда 3

В цьому магазині для малюків віком від 0 до 8 років Ви зможете придбати якісний стильний одяг іспанського бренду Mayoral і взуття від таких брендів як Garvalin, Biomecanics і Ágatha Ruiz De La Prada (Іспанія). Незабаром в магазині з’являться колекції відомих європейських брендів Bimbus, Pixel та Primigi.

обувь

Товари визнаних дизайнерів подарують Вашим дітям комфорт та стануть невід’ємною частиною щасливого безтурботного дитинства. Батьки ж можуть бути впевнені у натуральності матеріалів та розумності цінової політики.

одежда

 

одежда 2 

Але більш за одяг та взуття дитину завжди цікавлять іграшки! Яскраві, розумні, цікаві та якісні – саме такі іграшки Ви зможете придбати у спеціальному відділі іграшок магазину Kidparade. Саме тут на Вас чекають брязкальця та мобілі, килимки й товари для догляду, музичні та розвиваючі іграшки, дитячий транспорт, конструктори, пазли, настільні ігри, товари для творчості, книги та багато інших цікавих товарів.

игрушки

Найближчим часом відкриється другий поверх магазину, де буде представлений асортимент товарів із догляду за малюками від 0 до 3 років. На Вас чекатиме багатство пропозицій, індивідуальний підхід та чудові товари, серед яких коляски, стільчики для годування, автокрісла, ліжечка та комоди, пляшечки, соски та багато іншого, дуже необхідного родині, в якій з’являється довгоочікуваний малюк!

Відповіді на будь-які питання щодо асортименту магазину можна отримати за телефоном 377-71-31 (внутр.251).

коллектив

Зростати та насолоджуватися життям – ось головне завдання малюків, а все, що для цього потрібно, Ви зможете придбати у новому магазині „Kidparade”!

боковой вход