example-top-banner

Новини

10.06

128

ЗУСТРІЧАЄМО ЛІТО!

детский велосипедЗ самого раннього віку малюк прагне рухатися якомога більше. Перевернутися, сісти, встати, зробити перший крок, дійти до столу – як багато рухів, яким потрібно навчитися, скільки зуміти! З початком рухової діяльності дитину зацікавлять іграшки, які потрібно штовхати перед собою, потім – ті які возять за собою. За ними в хід підуть перша машинка-каталка і триколісний велосипед.

спортплощадка А коли малюк вже почне упевнено ходити, стрибати і бігати, то хіба його втримаєш! Особливо зараз, влітку, коли так приємно провести час в парку, на дитячому майданчику. У колективі, з дітками, Ваша дитина ще швидше відточуватиме власну спритність. Побігати наввипередки по кругу, знайти свій унікальний спосіб спуску з гори, освоїти рукохід і канат. Те, що не дуже виходило раніше, в компанії вийде на раз, особливо якщо дитина побачить захоплені очі батьків і почує їх похвалу.
воздушный змей
Активні ігри на свіжому повітрі мають на диво
чарівну і корисну властивість – вони швидко виправляють настрій. Малюк не в дусі, вередує і нічого не хоче? Пограйте з ним! М'ячик, скакалка, запуск повітряного змія, піжмурки, хованки – варіантів маса. Варто лише почати бігати і стрибати, дитина розвіється, з’явиться настрій, а смуток-туга пройде ніби й ніколи не було.

папа и сын играют в футбол Батько захоплюється футболом? Чудово, тепер у нього є з ким грати і кого посвятити в свої секрети прямого попадання у ворота. І дівчата і хлопчаки з величезним задоволенням ганятимуть м'яч, хай лише батько навчить вести його за правилами. Матусі на час теплого сезону належить стати завзятим уболівальником, а краще – вступити в родинну команду. Це чудово допомагає підтримувати фізичну форму!

ролики 2 Ще спробуйте відвідати каток або ролердром. Ковзани там можна брати напрокат. Якщо малюку сподобається – сміливо купуйте свої. А вечорами або на вихідних – всією сім'єю в парк, на роликову прогулянку. Не можете догнати свого юного ролера? Теж ставайте на ковзани! Дитині буде цікаво, а дорослим теж корисний активний відпочинок. Лише не забудьте про екіпіровку, щоб уберегти себе і свого спортсмена від ушибів, синців та подряпин.

Ролики не надихнули дитину на подвиги? Не біда. Самокат, двоколісний велосипед або скейт – щось з перерахованого обов'язково стане його улюбленим супутником для прогулянок. До речі, це ще і чудовий засіб комунікації. Помічали, що юнаки на велосипедах або зі скейтамі завжди тримаються разом? Вони влаштовують змагання, тренування, спільні вилазки на природу. У них загальний інтерес, спільне хобі, є про що поговорити. Спілкування, свіже повітря, активний спорт – що ще потрібне підростаючому поколінню? Мабуть, лише Ваше розуміння і любов.

Фахівці відзначають: дітки, які люблять рух, добре зростають, у них правильно формується фігура, до того ж вони рідше хворіють. Також, серед любителів проводити час активно більше оптимістів. Поглянете на свого непосиду після прогулянки: задоволений, щасливий, щічки рожеві, очки горять. Просто диво, а не дитина!

довольный ребенок