example-top-banner

Новини

27.05

441

Настільні ігри Бомбат Гейм

  

   Новітні технології заполонили світ з такою швидкістю, що ми частенько забуваємо про те, як приємно розслабитися та провести час у колі сім'ї, насолоджуючись спокійними бесідами і приємним дозвіллям. А допоможуть в цьому звичайні настільні ігри, історія появи яких веде свій початок ще з 4 тисячоліття до нашої ери. Звичайно, тоді не було прогресивної техніки або дорогих інтерактивних іграшок, але і в ті часи люди розуміли, наскільки важливим є спілкування та спільне проведення часу з найріднішими і близькими серцю людьми.

   Настільні ігри мають одну дуже важливу якість - вони створюють виключно позитивні емоції, допомагаючи, в свою чергу, зняти напругу та об'єднати людей різних поколінь і поглядів спільним інтересом.

   Сьогодні на полицях магазинів можна зустріти величезну кількість різноманітних ігор, починаючи від традиційних "бродилок", і закінчуючи більш складними економічними стратегіями, наприклад, Монополією та її аналогами. Але, для того, щоб гра несла в собі не тільки розважальний момент, а й була корисною, вона повинна бути, перш за все, якісною. Мова йде не тільки про дорогу поліграфію та барвистий дизайн, але і про ретельно опрацьовані правила та норми якості та безпеки.

   Пропонуємо Вашій увазі настільні ігри Бомбат Гейм, які виробляються в Україні невеликою командою справжніх фанатів своєї справи, що бажають не просто заробити трохи грошей, але і запропонувати продукцію дійсно корисну та цікаву, яка буде відповідати найжорсткішим європейським стандартам. В асортименті Бомбат Гейм представлені різноманітні розвиваючі ігри для дітей від чотирьох років і старше, спрямовані на багатосторонній розвиток особистості, включаючи дрібну моторику, навички спілкування, інтелектуальні здібності, логічне мислення, ерудицію та уяву.

   Чудовим подарунком для дитини, яка обожнює авантюрні пригоди і захоплюючі історії про піратів, буде військово-стратегічна гра "Адмірал", що дозволяє розіграти неймовірну кількість сценаріїв наймасштабніших морських битв. Гравці зможуть оволодіти основними прийомами ведення бою вітрильним флотом, який розгортається на величезному, майже метр завдовжки, ігровому полі та передбачає, як два базових варіанти гри у вигляді класичного протистояння з метою знищення противника, так і створення нової карти та своїх сюжетів.

   А ось після напруженого дня на роботі та в школі саме час розслабитися і відпочити, знявши стрес і втому за допомогою веселої і потішної гри "Смайл", яка подарує море радості та позитиву. Правила дуже прості - команди просуваються до фінішу, по черзі виконуючи смішні завдання на підбір або пояснення слів, а також вгадування відомих персонажів за допомогою жестів і міміки. Гра стане не лише чудовим варіантом захоплюючого дозвілля в компанії друзів або родинному колі, а й відмінним стимулом для розвитку кмітливості, спритності, винахідливості, уваги та уяви.

   Безперечний сімейний хіт від Бомбат Гейм - двостороння барвиста гра "ЗООрегата", що об'єднує в собі кругосвітню подорож кумедних тварин, змагання вітрильних кораблів і казкові пригоди хитрих піратів. Разом з батьками або друзями дитина відправитися в плавання по нашій планеті, познайомитися з тваринами, які її населяють, і отримає перші знання з географії в цікавій і захоплюючій формі.

   Компанія Бомбат Гейм завжди піклується про ту користь, яку приносять її гри дітям і дорослим, звертаючи велику увагу на всебічний розвиток дитини, в тому числі, й на формування мови і навичок правильної вимови. Якщо Ваша дитина ніяк не навчиться вимовляти букви "Р" і "Л", відчуває труднощі в спілкуванні та складно запам'ятовує нові слова, рекомендуємо купити логопедичні ігри "Я вже доРослий!" і "Я вже веЛикий!" Цікаві ігрові вправи, доповнені барвистими ілюстраціями, допоможуть поліпшити мовні навички та розширять словниковий запас, зроблять процес навчання легким і таким, що запам'ятовується.

   Асортимент настільних ігор Бомбат Гейм постійно поповнюється і вдосконалюється, компанія не стоїть на місці, намагаючись запропонувати дітям і їх батькам все найкраще та якісне, враховуючи інтелектуальні та емоційні потреби різних вікових груп. Таке уважне ставлення до своєї продукції і споживача заслуговує захоплення і викликає гордість за українського виробника.