Новини

20.05

359

Вау! Щорічну акцію «Табель» в мережі «Будинок іграшок» розпочато!

Зовсім скоро завершиться ще один навчальний рік. Діти сумлінно здобували знання, підкорювали вершини, відкривали нові таланти. Саме тому, мережа магазинів «Будинок іграшок» знову дарує знижки за успіхи у навчанні всім школярам та дошкільнятам.

Вищі бали – більші знижки!

З 20 травня до 19 червня обміняйте знання Вашої дитини на додаткову знижку до картки постійного покупця.

Завітайте в магазин улюбленої мережі, визначте на касі магазину середній бал табеля Вашого школярика, додайте його до знижки за власною дисконтною карткою та отримайте винагороду за старанне навчання.

Ваша дитина відвідує дитячий садок або підготовчий дошкільний заклад? Любить малювати та створює унікальні шедеври на папері? Тож діліться творчими досягненнями малюка та отримайте бонусні 10% знижки. Покажіть малюнок на касі магазину та додайте до знижки Вашої дисконтної картки гарантовану знижку на іграшки улюблених брендів.

Не маєте картки постійного клієнта? Придбайте товар в магазині «Будинок іграшок» на суму від 500 гривень, отримайте власну накопичувальну картку постійного покупця з 5% знижкою, а також станьте учасником акції «Табель» здійснивши наступну покупку у мережі магазинів «Будинок іграшок». Знижка автоматично активується з наступної покупки. Детальні умови програми лояльності Ви можете дізнатись тут.

Максимальна знижка по акції «Табель» - 25% на асортимент мережі.

Знижка на іграшки торговельної марки LEGO – 8%.

Також, не пропустіть можливість отримати подарунки від мережі «Будинок іграшок». Залишіть художнє творіння касиру і малюнок Вашого малюка потрапить до нашої творчої галереї. 24 червня серед всіх акційних експонатів буде обрано найкращі, власники яких отримають цінні призи від улюбленої мережі.

Деталі акції дізнавайтесь у продавців-консультантів магазину або на сайті.

 

«Будинок іграшок» - найкращі іграшки з усього світу!