Новини

21.04

156

Toys Hunting: Вирушай на пошуки кролика!

Toys Hunting (Тойз Хантінг) розпочинається!

Зовсім скоро наступить довгоочікуване свято – Великдень, і всі з неабияким захопленням зануряться в приємні святкові турботи: купити або спекти паску, розфарбувати яйця-писанки, приготувати кошик зі смаковинками, підготувати подарунки для близьких та рідних людей.

Окрім цих традицій, впевнено набирає оберти святкова акція в мережі магазинів «Будинок іграшок», де на Вас з нетерпінням чекає Великодній кролик. Пухнастий малюк ховає крашанки, а невгамовні дітлахи розважають себе пошуками цих "скарбів".

Спеціально до Великодня веселий вухань підготував TOP-100 найвигідніших пропозицій до свята!

Шукай іграшки з наліпкою на упаковці у вигляді кролика та отримай СУПЕРЦІНИ в подарунок!

В період з 22 квітня до 10 травня включно в мережі магазинів «Будинок іграшок» діє спеціальна пропозиція на 100 найкращих іграшок.

Перелік всіх акційних товарів зображено у Великодній газеті.

Будинок іграшок – найкращі іграшки з усього світу!


Зазначені ціни на товари в газеті дійсні в період 22.04-10.05.2016 р. в усіх магазинах мережі “Будинок іграшок” на території України, в т.ч. в інтернет-магазині www.ihrashky.ua.

Всі ціни вказані в українських гривнях, включаючи ПДВ, з урахуванням всіх знижок. Всі вказані знижки округлені до більшого цілого числа. На товари, розміщені в цій газеті, не розповсюджується знижка за Карткою Постійного Клієнта мережі “Будинок іграшок”.

Додатково знижка на товар, розміщений у цій газеті, не надається. Кількість товару обмежена. Зображені товари в газеті можуть відрізнятись від конкретних видів товарів представлених в магазинах мережі “Будинок іграшок”.