Новини

13.04

138

Святкові знижки в мережі «Будинок іграшок»!

Великодній кролик дарує святкові знижки в мережі «Будинок іграшок»!
 
З першими травневим цвітом, в наші домівки завітає головне свято весни – Великдень.

Ще з давнини, Великдень в українських родинах шановане свято, до якого нас привчають змалку. До свята готуються заздалегідь — печуть паски, фарбують яйця, готують святковий кошик з ласощами. Діти з нетерпінням чекають на традиційну українську розвагу - биття крашанками.

Однак, окрім цієї забави, існує безліч великодніх традицій, відомих усьому світу. Так, за одним з европейських звичаїв, котрий останнім часом впевнено укорінився і в Україні, - є використання в пасхальній символіці чарівного кролика, що за давнім повір'ям дарує святкові яйця малечі.

Кролик залишає в подарунок дітям гніздо з різнобарвними яйцями. Малеча власноруч створює та ховає гніздечка в таємних місцях і чекає на великодні подарунки від святкового вуханя. 
Існує легенда, згідно якої великодні подарунки ховали: і лисичка, і півень, і лелека, і навіть зозуля. Та кролик завжди першим виконував почесну місію на втіху веселій дітворі.
 
Цього року щедрий кролик завітав і до нас. Саме до Великоднього свята мережа магазинів «Будинок іграшок» підготувала для Вас кращі цінові пропозиції на іграшки улюблених брендів.
Приходьте в магазини мережі в період з 22 квітня до 10 травня та шукайте свій подарунок з наліпкою у вигляді Кролика.

На Вас чекають ТОП-100 іграшок зі знижкою від щедрого вуханя.

 
 «Будинок іграшок» - найкращі іграшки з усього світу.