Новини

08.04

169

Paw Patrol - зустрічайте нові пригоди!

Захоплюючий мультсеріал про команду «Щенячий патруль» продовжує триматися на вершині рейтингів мультсеріалів для малюків! У 2016 році маленьких глядачів чекають нові серії про пригоди улюблених героїв - ще більше складних місій, захоплюючих подорожей і кумедних моментів!

Знайомтеся - це Еверест, дівчинка-щеня породи сибірський хаскі. Вона їздить на біло-бірюзовому снігоочиснику і завжди готова прийти на допомогу! Крізь сніг, крізь лід до Вас порятунок спішить!

Еверест не підведе! Колекційну фігурку чарівною Еверест з рухомими лапками і головою легко посадити в рятувальну машину-снігоочисник, щоб відправити на виконання чергової місії! На снігоочиснику Еверест є пристосування, щоб хапати і переносити великі об'єкти при очищенні снігу, наприклад, впало дерево.

Завдання кличе - Здоровань, вперед! Колекційну фігурку цуценя в образі супергероя з рухомими лапками і головою легко можна посадити в рятувальну машинку, щоб відправити патрульного на виконання чергової місії! Для нових супер-місій Здоровань змінив свій бульдозер на кран з рухомою стрілою і ковшем!

Зустрічайте інших оновлених персонажів з цього чудового мультфільму!

Команда "Paw Patrol" готова до пригод!