example-top-banner

Новини

12.02

120

З любов'ю в серці: святкова пропозиція від мережі «Будинок іграшок»!

Валентинів день - чарівне зимове свято, коли кожен може нагадати рідним і близьким про свою любов, а також порадувати їх чудовими подарунками.

Різноманітність тематичних товарів вражає уяву та змушує задуматися про найоригінальніший сюрприз.

Спеціально до Дня святого Валентина мережа магазинів «Будинок іграшок» підготувала акційну пропозицію. З 5 по 21 лютого в магазинах мережі можна придбати всілякі іграшки для дівчаток і хлопчиків за привабливою ціною - зі святковими знижками!

Для мережі «Будинок іграшок» свято День святого Валентина - це привід ще раз нагадати, як важливо дарувати свою любов дітям. Як важливо проявляти увагу й турботу.

Серед акційних пропозицій кожен зможе знайти той свій унікальний подарунок, який принесе радість і посмішку рідній людині.

Малятам від 3 років сподобаються яскраві фігурки My Little Pony, весела Peppa Pig з друзями, інтерактивна лялька Маша. Дівчата трохи старші, від 6 років, будуть у захваті від незвичайних ляльок Monster High і неповторних Barbie. Хлопчаків порадують деталізовані моделі машинок, а також набори конструкторів. Звичайно ж, всі без винятку оцінять плюшевих ведмежат Тедді! Дітворі дорослішій обов'язково припадуть до душі набори для творчості: плетіння, малювання. А настільні ігри точно нікого не залишать байдужими: «Монополія», «Дженга», «Загадки імператора». Як же приємно і весело буде зібратися за великим столом з дорогими людьми і провести час разом!

Ляльки-героїні з улюблених мультфільмів, фігурки-персонажі захоплюючих історій, набори для розвитку й інші чудові іграшки чекають на вас у магазинах мережі «Будинок іграшок»!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем святого Валентина!

«Будинок іграшок» - ми працюємо для Вас!