Новини

16.12

197

З Днем святого Миколая! Творіть добро!

Вже зовсім скоро новорічна казка зазирне у кожен дім. А її перший гість – святий Миколай, порадує малечу радісними сюрпризами та жаданими подарунками. За легендою, один із найбільш шанованих святих народився у родині благочестивих батьків і був відомий надзвичайною добротою та співчуттям до людей, допомагав своєю вірою та став покровителем дітей. Миколая називали «чудотворцем і Божим угодником», так як своєю молитвою він зцілював людей, став символом правди та милосердя.

Колектив мережи магазинів «Будинок іграшок» щиро вітає дітлахів та їх батьків із цим світлим святом! Ми від усього серця бажаємо миру й тепла Вашим родинам, нехай святий Миколай захищає Ваші оселі від негараздів і негоди, а приносе тільки радість і щастя!

А яке ж свято без подарунків і сюрпризів! Як відомо, святий Миколай турботливо спостерігає за малюками весь рік і завжди приходе зі своєю свитою, яка розповідає йому, де живуть слухняні діти, а хто завинив. Маленькі непосиди в усьому світі із нетерпінням готують шкарпетки та черевички, а вранці заглядають під подушку, куди Миколай складає подарунки, і намагаються бути хорошими та старанними. Звичайно ж, кожна дитина отримає подарунок, тому що Миколай вчить прощенню та любові.

Вважається, що найвище щастя – робити добро рідним людям. Порадуйте і Ви свою малечу, а ми із радістю допоможемо! Тільки у нас – найбільший асортимент іграшок «під подушку», цікавих новинок і таких очікуваних сюрпризів! Зробіть цей день щирим і чарівним!