Новини

12.11

148

Стань частиною космічної саги!

   Серед завзятих кіноманів і шанувальників фантастичних пригод найбільш очікуваною подією цього року, безперечно, стане продовження мегапопулярної космічної історії Star Wars – «Зоряні війни: Пробудження сили», вихід якої анонсують на 17 грудня 2015 року.

   На популярних в усьому світі фільмах про фантастичний Всесвіт із культової епічної саги «Зоряні війни» виросло не одне покоління дітей і дорослих. Створюючи свою першу кінострічку «Епізод IV: Нова надія» в далекому 1977 році, Джордж Лукас врятував відому американську кіностудію 20th Century Fox від повного банкрутства та зародив початок великого руху Star Wars. Сьогодні – це один із наймасштабніших творчих проектів у світі, який успішно поєднав у собі шість повнометражних фільмів «Зоряні війни», ряд мультиплікаційних серіалів, багаточисленні романи, повісті та оповідання, журнали коміксів, енциклопедії і художні альбоми, комп’ютерні ігри і, звичайно ж, різноманітні іграшки.

   Оцінюючи величезний інтерес до нового епізоду, і той факт, що дивитися «Зоряні війни 7» будуть не тільки дорослі, але й діти, відомі виробники дитячих товарів уже сьогодні заповнили полиці магазинів продукцією із серії Star Wars. Над створенням популярних іграшок працювали такі всесвітні бренди, як корпорація Hasbro, фірма LEGO, компанія Mattel, польська компанія Trefl і багато інших.

   Сьогодні купити STAR WARS Київ можна в нашій мережі магазинів «Будинок іграшок». Ми першими подбали про найбільший асортимент іграшок, присвячених космічної сазі, в Україні. Всі іграшки вирізняються високою якістю виготовлення із нешкідливих і зносостійких матеріалів, максимальним рівнем деталізації і надзвичайною барвистістю. Виробники потурбувалися, щоб діти буть якого віку змогли знайти для себе не тільки цікаву, але й корисну для загального розвитку іграшку.

   Якщо малюк любе конструювати і творити руками, тоді рекомендуємо купити LEGO STAR WARS (Київ, Харків, Львів та інші магазини мережи). Такі іграшки обов’язково зацікавлять хлопців-прихильників «Зоряних війн», захоплять надовго збирання фантастичних кораблів, озброєнь, площадок і фігурок головних героїв. Тепер дні і вечори будуть наповнені цікавою грою, яка позитивно вплине  і на розвиток моторних функцій, і на тренування пам’яті, і на формування терплячості та посидючості.

   Майбутньому режисерові, митцю і просто любителю рольових ігор у подарунок можна купити фігурки STAR WARS, котрі допоможуть юному таланту у створенні нових космічних історій із улюбленими персонажами знаменитої епопеї. Іграшки у вигляді основних героїв стануть достойною прикрасою домашньої колекції.

   І, звичайно ж, знамениті лазерні мечі джедаїв, які вважаються символом миру і справедливості. Над створенням таких унікальних іграшок успішно працює компанія Hasbro, знову і знову вражаючи не тільки неперевершеною якістю, але й абсолютною реалістичністю. Тепер власник особливої зброї, виготовленої із полікарбоната із яскравими діодами, обов’язково переможе в усіх казкових змаганнях і стане справжнім вершителем правосуддя в усіх фантастичних історіях, вигаданих у дитячій грі.

   Ще один приємний бонус для наших покупців – перевірено, що ціни у мережі «Будинок іграшок» приблизно в півтора рази нижче цін на аналогічні іграшки в інших магазинах. А це дозволить набагато частіше радувати своїх маленьких дослідників новими сюрпризами і подарунками із серії STAR WARS.