Новини

28.10

188

Страшно вигідна пропозиція до Хеллоуїну від мережі «Будинок іграшок»!

Зовсім скоро настане дивовижне свято, однаково улюблене як дорослими, так і дітьми, під час якого можна вбиратися в оригінальні костюми, випрошувати солодощі та веселитися. Це Хеллоуїн! Воно – практично як Новий рік: ще стародавні кельти відзначали наприкінці жовтня свято збору врожаю та настання нового сезону, фактично, нового року.

Століттями традиції свята трансформувалися та змінювалися, але головні атрибути Хеллоуїна залишилися незмінні – гарбуз-ліхтар, цукерки та найнепередбачуваніше вбрання. І, звичайно, в цей день можна і потрібно дарувати й приймати подарунки. Не тільки у вигляді веселої гарбузової голови Джека або різноманітних ласощів...

Мережа магазинів «Будинок іграшок» не залишається осторонь сучасних традицій і всім своїм гостям представляє страшенно вигідну акційну пропозицію. З 30 жовтня по 15 листопада у всіх магазинах мережі діють небувалі знижки на приголомшливі іграшки найкращих виробників з усього світу!

Хлопці оцінять бластери Nerf, які стануть прекрасними аксесуарами до костюмів-мілітарі, штучки суперагентів доповнять образ супергероя, а брелоки-ліхтарики стануть оригінальною відповіддю світильнику Джека.

Дівчатка ж будуть у захваті від колекційних ляльок Ever After High і монстро-фігурок Monster High, які якнайкраще підійдуть для святкових ігор: адже у ляльок все таке жахливо класне! Аксесуари та набори для творчості допоможуть провести переддень свята День всіх святих жахливо цікаво. А такі дитячі іграшки як Лігво павука та Як приборкати дракона допоможуть навіть страхітливо прикрасити будинок. Для найменших діточок ми пропонуємо розвиваючі іграшки Розумне цуценя, іграшки для купання, ігрові набори.

Познайомте дітей з світом монстриків і дивних істот. Усі іграшки виконані у вигляді добрих і милих персонажів, які несуть у собі тільки позитивні емоції. Ігри з такими ляльками та фігурками навчать дитину спокійного сприйняття навколишнього світу і допоможуть не боятися всіляких незвичних образів.

Усі малюки зможуть обрати незвичайні іграшки для себе, а батьки зможуть з легкістю їх купити, адже наші ціни не кусаються!

Величезний асортимент іграшок і товарів, небувало низька вартість, але найвищу якість гарантовано. Проведіть цей чудовий день з близькими людьми, піддавшись почуттям небувалої кошмарної дитячої радості та пориньте в безтурботний казковий світ. Приходьте в магазини мережі «Будинок іграшок» з сім'єю і друзями. Створіть собі та своїм дітям атмосферу лихих веселощів. Ми із задоволенням вам допоможемо!

Ми працюємо для вас!