Новини

07.08

348

Лінійка іграшок Dragons поповнилася новими персонажами!

Раді поділитися гарними новинами: сімейство драконів з Берку, героїв популярної франшизи «Як приборкати дракона», поповнилося новими персонажами!

Лавориг Буркун, загадковий Костолом, величний Грозокрил – ці та інші крилаті рептилії можуть стати частиною вашої колекції!

Маленьких шанувальників мультсеріалу чекає знайомство з легендарним Крилатим Жахом – драконом-примарою, одна згадка про якого змушує мужніх вікінгів тремтіти. Крилатий Жах з'являється на острові раз в десять років, випромінюючи таємниче синювате світіння. Іккінг і команда вершників знайшла в собі сили відбити напад дракона, і за допомогою колекційної фігурки з механічними функціями дитина зможе відтворити цей епохальний бій!

Ігровий набір де-люкс «Грозокрил і Валка» створений за мотивами другої частини франшизи. Знайомство Іккінга з давно втраченої мамою, зворушлива дружба Беззубка з грізним Грозокрилом, протистояння великої армії драконів злобного Драго – за допомогою набору можна розіграти десятки сценаріїв! У іграшкового Грозокрила є дві пари рухливих крил і снаряд, що випускається з пащі. Валка представлена ​​з посохом в руках, за допомогою якого вона керує драконом.

Великий м'який Беззубок, представлений в рамках нової лінійки, вміє літати! Якщо покласти іграшку на руку і потягнути за еластичну стрічку, дракончик злетить вгору, видаючи забавні звукові ефекти.

Беззубик виконаний з м'якого плюшу, його не хочеться випускати з рук!

Сподіваємося, що нові дракони від компанії Spin Master сподобаються всім шанувальникам франшизи і незабаром поповнять колекції справжніх дракономанів!

Шукайте новинки в магазинах мережі «Будинок Іграшок»!