example-top-banner

Новини

23.07

337

Кольорові шнурки Weavy Loops: захоплююче рукоділля!

    Мережа магазинів «Будинок іграшок» рада представити інноваційні іграшки для творчості – різнокольорові шнурки Weavy Loops (Вейві Лупс), які дозволяють дітям створювати необмежені комбінації плетінь найрізноманітніших аксесуарів!

   Набори для плетіння Weavy Loops призначені для дітей від 6 років і містять кольорові шнурки та додаткові яскраві аксесуари для занурення у світ творчості. Weavy Loops шнурки зі спеціального міцного матеріалу сподобаються як дівчаткам, так і хлопчикам!

   Через електронні пристрої: телевізори, планшети, мобільні телефони, які є в кожній сім'ї, інтерес дітей до рукоділля мінімальний. Сучасним батькам важливо захоплювати дітей не просто яскравими іграшками, які на певний час відволікають їх, але і корисними речами для всебічного розвитку, в тому числі й творчого.

   Плетіння з кольорових шнурків (арт.30497) дозволяє створювати все, що підкаже фантазія та прикрашати ними все, що захочеться: окуляри, навушники і навіть пляжні капці.

   Кожна дівчинка зрадіє можливості сплести оригінальний браслет для себе, для мами та своїх подруг (арт.30491) або кольоровими шнурочками обмотати гарно обруч для волосся (арт.30492).

   Хлопчикам же більше сподобається набір для плетіння брелків (арт.30490) і набір-максі (арт.30493) з різними аксесуарами, які можна застосувати в роботі.

   В інтернеті є безліч навчальних відео-уроків. На нашому сайті разом з описом наборів Вейві Лупс також є відео-огляди з виготовлення аксесуарів і прикрас. Після перегляду декількох, дитина зрозуміє принцип плетіння й обов'язково захоче вигадати свій неповторний дизайн.

   Компактний розмір шнурочків та деталей дозволить малюкам творити в будь-якому місці: вдома, у школі, під час подорожі.

   Діти будуть грати з кольорами та вчитися поєднувати їх між собою. Завдяки дрібним деталям стимулюватиметься дрібна моторика, зір, акуратність. Посидючість та вміння доводити розпочату справу до кінця – ще одні переваги, щоб купити набір для творчості Weavy Loops. А ось плетіння браслетів дружби, наприклад, допоможе згуртувати дитячий колектив, навчити малюків ставитися один до одного на рівних і поважати оточуючих.

   Створення речей своїми руками допомагає дитині дізнатися про свої можливості, відчувати себе впевненіше, деяким діткам – спокійніше і, звичайно, навчитися нестандартно мислити. Ці якості обов'язково знадобляться у майбутньому.

   Допоможіть своїй дитині повною мірою розкрити свої творчі здібності та зайнятися плетінням оригінальних сувенірів і аксесуарів своїми руками!

   Weavy Loops купити в Києві можна у представницьких магазинах мережі «Будинок іграшок».

   Weavy Loops купити в інтернет-магазині також просто і зручно.

   Вибирайте вподобаний набір для дівчинки або кольорові шнурки для хлопчика й оформляйте замовлення.

Ми доставимо товар в найкоротші терміни, щоб Ваша дитина якомога швидше могла приступити до захоплюючого заняття – плетіння шнурків Weavy Loops!