Новини

15.07

369

Розвиваючі іграшки Fisher-Price: радість гри й активного розвитку

Розвиток дитини – це складний і одночасно захоплюючий процес, якому з боку батьків приділяється максимум уваги. Адже саме в дитинстві в малечу закладаються її майбутні навички та розвиваються її здібності.

Але якому ж маляті сподобається весь час тільки вчитися і вчитися? Ігри та розваги приваблюють дітей більше всього на світі. Саме тому кожній дитині так необхідні яскраві та оригінальні розвиваючі іграшки.

Мережа магазинів найкращих іграшок з усього світу «Будинок іграшок» з 10 липня по 9 серпня пропонує батькам приділити увагу іграшкам для ванни, а також технічним іграшкам від компанії Fisher-Price (Фішер-Прайс) – одного з лідерів в індустрії іграшок.

Іграшки Фішер-Прайс – барвисті, міцні та надійні. Вони відповідають усім стандартам якості та безпеки. А ще іграшки Fisher-Price прекрасно розважають і навчають малюків у всьому світі!

Отже, якщо Ваша дитина під час купання вередує – потрібно подбати про приємні аксесуарах для неї. Для того щоб перетворити процес купання в чудове проведення часу для малюка і забезпечити спокій батьків необхідно всього лише вибрати правильні іграшки, які привернуть увагу і займуть дитину.

Іграшки для ванни Фішер Прайс призначені для діток від року і старше.

Набір веселе купання від Фішер Прайс прекрасно підійде не тільки для гри у ванній, а й для розвитку: наповнюючи корзинку водичкою й обертаючи веселу морську зірку, дитина тренуватиме моторику.

Іграшка Фішер Прайс Веселі звірята буде плавати поруч з дитиною і відволікати від нудного процесу купання. Левеня або бегемотик стануть кращими друзями малюка!

Набір для купання Друзі в човниках під час купання навчить дитину рахувати, адже на кожній іграшці написаний свій номер. Купання вийде не тільки дуже веселе, але й дуже корисне.

Ось так чудернацькі іграшки перетворять купання в свято гри та активного розвитку!

Ще однією цікавою пропозицією є технічні іграшки Фішер-Прайс.

Який же малюк не хапає при можливості татів телефон або мамин планшет? Для гри – це дорогі пристосування, тим більше, що існують дитячі варіанти сучасних гаджетів.

Технічні іграшки Fisher Price захоплять всіх маленьких непосид від 6 місяців.

Розумний пульт на українській  та російській мовах прекрасно підійде для імітації дій керування телевізором. Не варто переживати, що дитина буде зайнята лише грою. Багаторазово натискаючи на кнопки пульта, малюк буде чути фрази про кольори, форми, цифри і запам'ятовувати їх.

Чудова інтерактивна іграшка вчений телефон на українській та російській мовах допоможе дитині вивчити алфавіт і цифри. Картинки на екрані та цікаві звуки будуть сприяти розвитку малюка і нададуть грі більше веселощів.

А ось двомовний інтерактивний комп'ютер  знадобитися діткам від 1 року та старше. На яскраві кольорові клавіші легко натискати, а анімаційний екран зробить дитяче навчання захоплюючим і простим. Дитині вдасться вивчити алфавіт, цифри, фрази вітання, різноманітні пісеньки. Ця іграшка – прекрасний помічник батьків у розвитку дитини.

Обирайте відповідну іграшку для своєї дитини або як подарунок для дитини від півроку і не сумнівайтеся, якість і унікальність, а ще радісні ігри та необхідні навички розвитку з іграшками Фішер-Прайс малюкові гарантовані!