Новини

25.06

813

Зона емоцій: історія мережі «Будинок Iграшок»

Уже більше 23 років наша мережа магазинів кращих іграшок з усього світу «Будинок іграшок» успішно розвивається та радує дорослих і дітей якісними товарами!

З великою гордістю і радістю хочемо трохи розповісти вам, шановні відвідувачі сайту, про історію відкриття першого магазину, нашу згуртовану команду та поділитися грандіозними планами на майбутнє!

З 1992 року, коли брати Юрій та Володимир Костур разом зі своїми товаришами відкрили кіоск з продажу дитячих іграшок, почалася історія компанії.

«Тоді у мене народився син, і мені хотілося купувати для нього тільки найкраще, – згадує Володимир Петрович Костур. – Ми були молодими, веселими, креативними. Так і виникла ідея відкрити свій власний магазин для дітей з якісними, цікавими товарами».

Уже через 6 років, завдяки наполегливій роботі, був створений брендований магазин – перший «Будинок іграшок», яких знаходився – і досі ми тут – біля метро «Дарниця».

На початку 2000-х Володимир Петрович надихнувся прикладом британської мережі магазинів іграшок Hamleys і вирішив в Україні будувати магазини з емоційною складовою, виділяючи сімейні цінності як основні. Саме ця ідея і лежить в основі мережі «Будинок іграшок». Головні пріоритети компанії – щастя дітей і радість батьків!

Поступово кількість магазинів зростала, а з ними зростала і популярність мережі, адже компанія пропонує якісні імпортні іграшки відомих брендів Lego, Mattel, Hasbro, Chicco, Fisher Price і т.д., а також іграшки вітчизняних торгових марок «Тигрес», «Левеня» , «Роса». Іграшки та аксесуари повністю задовольняють потреби батьків і дітей. Ми стежимо за світовими новинками у сфері іграшкової індустрії та продовжуємо пропонувати споживачам тільки найкраще!

Покупці вибирають нас за якісні, оригінальні та неодмінно сертифіковані товари. А ми тішимо клієнтів знижками, програмою лояльності, різноманітними акційними пропозиціями.

Команда нашої мережі – справжня сім'я. «Ми відкриті для всього нового, у нас молодий проактивний колектив, зі сміливими планами та свіжими поглядами. Ми не боїмося експериментувати і впевнено дивимося в майбутнє, – говорить директор з персоналу мережі «Будинок іграшок» Тетяна Батіна. – Ми прагнемо стати кращими для наших клієнтів, у першу чергу, для найменших». Засновники постійно інвестують в освіту молодшого покоління, і тепер можуть похвалитися фахівцями із західними дипломами. Співробітники магазинів завжди раді допомогти з вибором відповідного подарунка!

Зараз «Будинок іграшок» – це найбільша мережа в сегменті іграшок, яка налічує більше тридцяти магазинів у різних містах України. Продовжують відкриватися й нові!
Ми прагнемо, щоб «Будинок іграшок» був присутній у кожному райцентрі та дивував відвідувачів найвищим рівнем сервісу.

Засновник мережі «Будинок іграшок» та команда нашої мережі розробляють нові концепції магазинів для всієї родини: не просто торговельні площі, а справжні ігрові зони, де можна не тільки купити іграшки для дітей, а й повеселитися, знайти нових друзів. Для малюків це буде прекрасна можливість розкрити себе в колективній грі, а для батьків – комфортна атмосфера для знайомства з новинками світу іграшок і здійснення покупок.

Для втілення мрії про новий рівень сервісу зараз саме час! «Емоційно магазин буде побудований таким чином, що він буде як дім. У ньому будуть різні зони, де кожна дитина зможе знайти заняття за інтересами», – ділиться планами Володимир Петрович Костур. «Ми любимо дітей і знаємо про дитинство все», – директор з персоналу мережі «Будинок іграшок» Тетяна Батіна.

Ми раді дарувати Вам і Вашим дітям незабутні моменти гри та веселого розвитку з безпечними, якісними й оригінальними іграшками.

«Будинок іграшок» – ми працюємо для Вас!