Новини

24.03

191

Нові розвиваючі іграшки для малюків від TOMY!

Японська компанія TOMY не втомлюється радувати малюків правильними розвиваючими іграшками, які допомагають дитині в захоплюючій формі пізнавати світ, знайомитися з числами та кольорами. Раді повідомити, що колекція відомої торгової марки поповнилася новими персонажами: слоненям Люком, жирафом в кабріолеті та пінгвінами-пострибайчиками!

Освоїти основи усної лічби дуже просто, якщо покликати на допомогу сміливого льотчика Люка! Коли дитина почне розкручувати літак круговими рухами руки, слоненя буде називати числа після проходження чергової «мертвої» петлі. Вчитися рахувати разом з Люком дуже цікаво, адже ігровий процес супроводжується звучанням забавної мелодії та реалістичними звуками!

Знайомство з жирафом, що збирається в подорож на улюбленому кабріолеті, подарує вашому малюку чимало приводів для радощів. Після натискання на голову жирафи кабріолет починає повільно заводитися: капот загоряється червоним кольором, а машинка вібрує. Мине кілька секунд і під акомпанемент забавних звуків кабріолет поїде вперед. Щасливої ​​дороги, жираф-мандрівник!

Якщо оселити у ванній кімнаті веселих пінгвінів, то водні забави стануть удвічі цікавішими. Потрібно лише встановити на воду імпровізований айсберг, розставити по своїх місцях пінгвінів і натиснути кнопку – веселі стрибуни почнуть забавно пірнати у воду, радуючи дитя безліччю бризок! Кожному пінгвінові присвоєна цифра, що дає можливість вивчати основи рахунку під час захоплюючого купання!

Зростайте та розвивайтеся разом з TOMY!