example-top-banner

Новини

18.02

203

MONOPOLY HERE & NOW

У березні 2015 року найпопулярніша гра для дорослих і дітей у всьому світі MONOPOLY відзначатиме своє 80-річчя. До цієї визначної дати компанія Хазбро, Інк. підготувала особливий конкурс. У новій ювілейній грі будуть зазначені різні міста світу. Які? Це найцікавіше: обирають прихильники!

Таким чином керівництво компанії підкреслює свій постійний розвиток і створення привабливих та сучасних ігор для людей різного віку, жителів різних країн.

«Монополію» знають і люблять більше мільярда людей у 114 країнах світу, вона перекладена на 43 мови, не одне покоління зросло на ній.

До 3 березня 2015 року у Вас також є можливість зробити свій внесок у розвиток гри та проголосувати за славетний Київ, відвідавши сайт VoteMONOPOLY, а також поділившись посиланням із хештегом #VoteMONOPOLY у соцмережах Facebook або «ВКонтакте». Розповідайте друзям, поширюйте інформацію про конкурс, і наше місто неодмінно переможе. Із 80 країн світу, які беруть участь у голосуванні, тільки 20 з’являться на кількох клітинках поля у грі MONOPOLY HERE & NOW: World Edition!

Та це не єдина цікавинка, підготовлена до святкування ювілею. У 80 нових наборах «Монополії» ігрові гроші замінили на… справжні! Так-так, справжніми грошима, номіналом 10, 20, 50 і 100 евро, замінили всі папірці. Будь-хто з покупців може знайти в коробці аж 20.580 евро.

Гра MONOPOLY HERE & NOW: World Edition вийде восени 2015 року і матиме оновлені правила, які неодмінно вподобають ті, хто любить подорожувати. Тепер гравці будуть змагатися за «відвідування» найбільшої кількості міст, отримування печаток у паспорті, отримування грошей від «використання» своїх локації. Перемагатиме той, хто найшвидше заповнить паспорт і «побуває» у всіх містах. Гра стане ще оригінальнішою та напруженішою.

Хоча, згідно з інформацією на сайті Хазбро, найдовша гра в «Монополію» тривала цілих 70 днів.

Магазин найкращих іграшок з усього світу «Будинок іграшок» запрошує Вас та Ваших друзів взяти участь у голосуванні та невдовзі насолоджуватися чудовою грою.

Разом ми переможемо!