example-top-banner

Новини

05.12

199

Чудовий подарунок для маленької принцеси!

Перша в Україні лялька Barbie, яка співає українською!

Українські мотиви у всесвітньовідомому бренді ляльок для дівчат відкрила неймовірна красуня із казкового світу – принцеса Олекса. Варто лише натиснути на руку розкішної ляльки Barbie і вона, немов за помахом чарівної палички, заспіває дві пісні українською, а її корсет почне переливатися різнобарвними мерехтливими вогниками.

Наразі прототип зіркової іграшки активно підтримується по всьому світу у новій мультиплікаційній стрічці. В Україні діти зможуть поринути у неймовірний світ пригод разом із головними героями нового мультфільму Barbie «Таємні двері» вже незабаром на телеканалі ТЕТ. Принцеса Олекса розповість маленьким глядачам про те, як знайшовши у королівському саду потаємні двері, вона потрапила до чарівного світу. Дівчина познайомиться із русалкою Ромі та феєю Норі, разом із якими подолає безліч бар’єрів, відкриє у собі магічні здібності та врятує жителів казкової країни від лихої правительки Малуші.

Поки співаюча принцеса Олекса впевнено набирає популярності серед споживачів, прихильники нового мультфільму BarbieТМ «Таємні двері» мають нагоду поповнити свою колекцію улюблених казкових персонажів новою серією ляльок, які вже у повному обсязі представлені на полицях українських іграшкових магазинів.

Бренд BarbieТМ невпинно розвивається і підтримується різноманітними ресурсами, включаючи веб-сайт, канал YouTube та сторінки в соціальних мережах. Так, на офіційному сайті barbie.ua дітлахи можуть переглянути різноманітні мультфільми та відео за участі їх улюблениці, а також погратися у захоплюючі ігри. В той час, як широкий вибір ліцензійного товару, представлений в магазинах, зробить життя дівчат   ще цікавішим.

Ласкаво просимо до безмежного світу Barbie!