example-top-banner

Новини

24.11

215

Розумні діти обирають Kiddieland!

Щоб малюк навчився впевнено говорити, з ним потрібно постійно займатися. І, звичайно, надати йому цікавий навчальний матеріал. В якості такого ідеально підійдуть інтерактивні іграшки ТМ Kiddieland, що здатні продемонструвати малюкові багатство рідної мови.

 

Ці унікальні посібники імітують звуки природи, декламують вірші та співають пісні. Завдяки заняттям з такими іграшками дитина дуже скоро почне розпізнавати голоси тварин, більше того - вимовляти їх. Вміння поєднувати приголосні і голосні говорить про активний розвиток артикуляційного апарату. Крім того, малюк поступово буде засвоювати структуру мови, розуміти, як будуються речення, розрізняти інтонації.

Щоб почути вірш або пісню, дитині потрібно натиснути на кнопку або правильно вставити фігурку в сортер. А ці маніпуляції вимагають від пальчиків певної вмілості. Нехай не відразу, але малюк почне справлятися з такою роботою вправно і швидко. І це, в свою чергу, теж сприятиме мовному розвитку. Адже центр мовлення в мозку знаходиться поруч з центром дрібної моторики. Тому стимулюючи роботу пальчиків, ви сприяєте розвитку мовних навичок.

Ще один корисний ефект іграшок Kiddieland, що розмовляють - тренування пам'яті. Малюк, прослухавши пісеньку кілька разів, почне повторювати її куплети. Спочатку несвідомо, в процесі гри, а потім і заради задоволення. Як відомо, найефективнішим є той навчальний процес, що супроводжується позитивними емоціями. У цьому сенсі позитивні іграшки Kiddieland, які співають пісні - найкращі вчителі!

Головна перевага іграшок Kiddieland – їх багатофункціональність. Наприклад, Ковчег Ноя поєднує в собі три повноцінні іграшки – піаніно для розвитку слуху, сортер для тренування дрібної моторики рук та пам’яті, а також іграшку-каталку, яка дозволить фізично розвиватися вашому малюку. Тому, подарувавши своїй дитині таку іграшку, ви заощаджуєте – адже вам не потрібно окремо купувати сортер чи музичну іграшку, тим більше, що Kiddieland довгий час не набридне малюку.

Щоб заощадження було ще більш переконливим, з 15 листопада 2014 року по 15 січня 2015 року Kiddieland дарує знижки 20% на ТОП-10* іграшок, які найбільш підходять для всебічного розвитку малюка!

Розумні діти обирають Kiddieland. Розвиваймося разом!

*В акції беруть участь іграшки: арт. 049783, арт. 032730, арт. 049734, арт. 031881, арт. 038075, арт. 051169, арт. 051201, арт. 051193, арт. 049759, арт. 049742, арт. 033423.