Новини

20.11

173

Сучасні залізниці Power Trains

Залізниці Power Trains від американської компанії Jakks Pacific це реалістичні колії, функціональні модулі та потужні локомотиви з великою кількістю різних вагонівшвидкісних, промислових і вантажних. Дитина зможе сконструювати залізничне полотно будь-якого типу, комбінуючи прямі та закруглені елементи, щоб запускати по ньому моторизовані локомотиви, які починають рух після натискання кнопки запуску.

Завдяки великому ігровому набору Power Trains можна створити залізницю з двома кільцями, непрозорими тунелями, платформою з діючим автонавантажувачем. В складі набору також представлені залізничні аксесуари, чотири вагони та локомотив, фари якого світяться під час руху.

Залізниця з розвідним мостом це мрія кожного маленького інженера! Колії Power Trains збираються 20 різних елементів і доповнюються рухомим мостом, що гарантує безліч ігрових сценаріїв.Рухливий навантажувальний модуль зробить залізну дорогу більш функціональною. Іграшкове обладнання монтується поруч з рейками, завдяки чому завантажувальна платформа модуля в робочому стані буде знаходитися над вагонами.

Створи свій світ швидкості і функціональності Power Trains!