example-top-banner

Новини

27.08

173

Подаруйте своєму малюкові яскраві та незабутні враження!

Народження дитини — це найпрекрасніша подія у житті кожної людини! Кожен із батьків, буде переживати велику палітру незабутніх емоцій — радість, переживання, гордість, сміх, щирі сльози щастя. Любов та турбота батьків супроводжуватимуть дитину все її життя! Тому мама і тато хочуть оточити свого малюка тільки найкращим, допомогти йому розвиватись, рости в комфорті та отримувати тільки приємні емоції!

Іграшки Yookidoo — це яскраві враження Вашої дитини!

У компанії Yookidoo є ціла серія іграшок, які покликані розвивати музичні здібності дитини, дрібну моторику, логіку, сенсорику та багато інших корисних навичок.

Також, є іграшки, які перетворять купання малюка в цікавий ігровий процес та допоможуть позбутися страху перед ванною!

Товари ізраїльського бренду виготовлені з високоякісної пластмаси з інноваційних технологій. Вам не треба турбуватися про здоров'я і безпеку малюка, так як кожна іграшка Yookidoo відповідає міжнародним стандартам якості.

Інтерактивний намет-будиночок - це чудова розвиваюча іграшка, яка має дзвінкі кульки, котрі малюк може опускати в кишені з цифрами або спускати по гірці. Крім цього в комплект входять ключики, за допомогою яких, дитина може відкривати-закривати кишеньки. Малеча зможе поступово вивчати цифри, грати в середині будиночка та складати туди свої інші іграшки!

Інтерактивний килимок “Атлет” стане чудовим подарунком для новонародженного! У комплект входить музична машинка, яка рухається по спеціальній доріжці, м'які іграшки, люстерко, брязкальце-прорізувач. На цьому килимку, дитині буде зручно грати лежачи на спині, животі та сидячи.

Іграшка для купання пірамідка “Фонтан” - плавуча база з кріпленням на присосках і насосом, яка легко кріпиться на дні. Насос качає воду через центральну частину, створюючи чарівний фонтан. Тепер, купання для малюка стане чудовою грою і подарує маляті безліч приємних емоцій!

Іграшка для купання “Чарівний кран” - це оригінальний набір для веселого та приємного купання! Чарівний кран легко кріпиться двома надійними присосками до стінки ванної.

Іграшки Yookidoo — створені, щоб зробити дитинство малечі яскравим та незабутнім, допомогти розвити корисні навички та подарувати якомога більше радості в житті!