Новини

20.08

249

Суперакція до прем’єри фильму «Черепашки-ніндзя»!

Зустрічай улюблених героїв Черепашок-Ніндзя - Лео, Доні, Рафа і Майкі, в кінотеатрах свого міста! З 14 серпня в Україні стартує довгоочікувана прем'єра фільму «Черепашки-Ніндзя». Нашим героям належить непроста місія визволення Нью-Йорка, який знаходиться під залізним кулаком Шредера і його помічників-лиходіїв. А для тих, хто хоче відтворити події фільму у себе вдома, Лео, Доні, Раф і Майки пропонують кожному прийняти участь в суперакції - «Черепашки-Ніндзя в твоєму місті».

Для участі в акції достатньо зібрати свою колекцію з 5 іграшок Черепашок-Ніндзя, зробити цікаве фото з ними і відправити його на адресу konkurs@tmnt.com.ua

1. Збери 5 іграшок. До участі в акції приймаються всі ліцензійні іграшки Черепашок-Ніндзя. Справжність своєї іграшки Ви можете перевірити в розділі «Каталог» сайту http://tmnt.com.ua/. В акції можна брати участь як самому, так і з друзями - в такому випадку ви все одно отримаєте один гарантований подарунок.

2. Зроби цікаве фото і відправ його на адресу konkurs@tmnt.com.ua. Для того, щоб отримати гарантований приз, достатньо просто надіслати фото-колаж 5 іграшок і чеки, що підтверджують їх покупку в період акції. Оскільки відправляти фото для участі в акції можуть тільки ті, кому виповнилося 18 років, попроси відправити лист своїх батьків або родичів, обов'язково вказавши їх контактний телефон. Також в листі потрібно вказати адресу, куди Черепашки-Ніндзя повинні доставити свій подарунок.

3. Гарантовані подарунки. За будь-яке фото 5 іграшок учасник акції отримує гарантований подарунок.

Ігрова груша для боксу серії Черепашки-ніндзя (надувна), арт. 92242.

4. Суперприз. Найкраще фото на вибір Черепашок виграє Суперприз - Секретну штаб-квартиру «Черепашок-ніндзя»!

Супер-набір серії "Черепашки-ніндзя" - Секретна штаб-квартира (20 функцій), арт. 95011.