Новини

13.08

172

Обери свою команду сміливих героїв та врятуй світ від лиходіїв!

Обери команду героїв, разом з якими ти будеш рятувати світ та приймати участь у неймовірних та небезпечних пригодах!

Кожен хлопчик мріє про хоробрі вчинки, фанастичні битви та вірних напарників!

Разом з новими серіями LEGO, маленький герой зможе реалізувати всі свої фантазії та поринути у світ розвиваючих ігор!

Космос простягається на безмежні кілометри всесвіту, якому немає кінця краю... Людина завжди мріяла покорити цю незвідану частину, яка манить і заворожує. Тож пригоди нової серії LEGO проходять саме тут, – у незвіданій людиною частині її світу, а можливо і не її...

Познайомтесь з дивними, але дуже цікавими істотами, які живуть на різних планетах, у різних всесвітах і подорожують глибинами цього темного, і в одно час, неймовірного місця.

Кожен хлопчик мріє бути агентом секретної спецслужби, яка бореться з лиходіями усього світу та приносить спокій та затишок для всіх людей! Нова серія LEGO – «Ультра Агенти» поповнить свої ряди новим супер секретним агентом, який своїми незвичайними вміннями допоможе контролювати тонку грань між добром та злом! Найновітніші технології, супершвидкісні та сучасні машини, неймовірно міцна зброя та ціла команда чудово підготовлених бійців – саме це ти отримаєш у своє розпорядження!

Черепашки-Ніндзя повертаються у вигляді нових персонажів конструктора LEGO! На них чекають нові пригоди, нові небезпеки та нові вороги! Приєднуйся до своїх улюблених героїв та допоможи їм перемогти лиходіїв!