example-top-banner

Новини

06.08

164

Супер ціна на останні Furby!!!

В тебе є можливість придбати це кумедне та цікаве створіння, яке припало до душі багатьом дітям та дорослим, за дуже приємною ціною!

Furby вміє розмовляти, співати, танцювати, і навіть жартувати, у нього рухаються брови, вушка і ротик!

Чим більше розмовляти з Furby і займатися його навчанням, тим більш балакучим він стає. Якщо ж з ним не спілкуватися довгий час, він занудьгує, почне розмовляти сам із собою, а потім і зовсім засне.

Можливість керування плюшевим роботом за допомогою смартфона – головна «фішка» нового покоління Furby. Завдяки спеціальному додатку для керування роботом Furby iOs, розробленим для Apple iOS і Android, з Фербі можна дистанційно розмовляти, давати команди і «годувати».
У додатку велике «меню» віртуальних продуктів харчування (більше 100 готових страв і 60 інгредієнтів для приготування бутербродів), якими можна годувати Furby на відстані.

Також там Ви знайдете внутрішній словник з перекладачем для розуміння «фарбіанскої» мови і для спілкування з іграшкою англійською. Це чудова можливість навчання дітей іноземній мови в оригінальній ігровій формі!

Малюк стане твоїм улюбленим інтерактивним вихованцем, разом з ним, ти ніколи не будеш нудьгувати, а будеш проводити час весело і цікаво!

Завітай в магазини нашої мережі та придбай за чудовою акційною ціною цю дивовижну іграшку!