example-top-banner

Новини

23.07

381

Розвиваючі іграшки для дітей будь-якого віку!

Електронний конструктор ТМ «Знаток» дає дитині унікальну можливість створити своїми руками музичний дзвінок, охоронну сигналізацію, імітатор звуків, автоматичний освітлювач і багато інших корисних речей. Оригінальний спосіб з'єднання деталей без пайки забезпечує безпеку і отримання практичних навичок з фізики.

У комплект входить посібник, за допомогою якого дитина може зібрати 180 різних електросхем, та освоїти ази управління світлом, звуком, електрикою і водою. Конструктор пройшов тестування в школах та інших дитячих установах і отримав високу оцінку фахівців. Рекомендовано для дітей віком від 5 років.

Електричні машини - конструктор, що дозволяє зібрати понад 11 моделей, які приводяться до руху за рахунок використання електричної енергії динамо-машини. У керівництві по збірці, що входить в комплект, просто і доступно описані принципи дії ланцюгової передачі, особливості шестерінок, пристрій мотора-редуктора і динамо-машини, процеси перетворення енергії основи теорії електрики.

Крім корисних пристроїв для вивчення дії електроенергії, за допомогою конструктора дитина може зібрати цікаві моделі для гри: гоночний автомобіль, поліцейську машину, бурильну установку або ліхтарик. Граючи з таким конструктором, дитина познайомиться з основами фізики і різними видами енергії. Всі деталі конструктора повністю підходять до деталей з інших наборів науково-пізнавальної серії, що дозволить побудувати безліч нових моделей. Рекомендовано дітям віком від 8 років.

Манюні Lalaloopsy - це молодші сестрички "великих" Lalaloopsy. Колись вони були звичайними ляльками з тканини, але стали живими за допомогою чарівництва, після того як був зроблений останній стібок кравця. Манюні Lalaloopsy серії «Диво-завитушки» мають «локони-конструктори», які кріпляться один до одного в різному порядку. Крім того, «локони» ще й гнуться в різні боки!

    

Дитина може створювати найдивовижніші зачіски, фантазія нічим не обмежена. Забавному вихованцеві Гусеничці, який входить до набору, також можна зробити зачіску! Рекомендовано для дітей у віці старше 4 років. В наборі: лялька манюня Lalaloopsy, «локони», аксесуари для зачіски і вихованець.

Цей зручний портфель - справжня знахідка для розвитку дитини! Містить 5 аркушів для навчання: українська абетка, цифри і числа, геометричні фігури, малювання. Біля кожної цифри розташоване поле з відповідною кількістю крапок, для малювання передбачено різнобарвне поле з прикладами картинок, намальованих по крапках.

Спеціальні картинки і завдання допоможуть малювати прості форми і вивчати геометричні фігури. Маркер для малювання наповнений водою, через кілька хвилин все малюнки зникають. Портфель зі зручною ручкою і спеціальним кріпленням для маркера зручно брати з собою в подорож. Рекомендовано для дітей у віці старше 3 років.

 

Мультикуб - це багатофункціональний ігровий центр, озвучений російською мовою. На 6 сторонах куба розташовані: різнокольорове піаніно з 8 клавішами і кнопки, що передають звучання чотирьох музичних інструментів, фігурки домашніх тварин з різних тканин, «мишача норка» і музичний плеєр зі спеціальним диском, який грає чудові пісеньки про ранкову зарядку. Плюшеві фігурки тварин при натисканні розповідають про себе віршики, з «норки» вистрибує смішна мишка і розказує лічилку. Музичний годинник допомагає дитині навчитися визначати час. Вірші та пісеньки озвучені російською мовою голосами професійних акторів. Рекомендовано для дітей у віці старше 12 місяців.