example-top-banner

Новини

04.07

161

Зростай та розвивайся разом з TOMY!

Одним із природних способів знайомства малюка з новим для нього світом є захоплююча гра, під час якої дитя може отримувати перші знання, дізнаватися багато цікавого та тренувати природні вміння і навички. Тому вже на ранніх етапах розвитку так важливо обрати для немовля правильні іграшки, що є абсолютно безпечними, відповідають стадії вікового розвитку та стимулюють природний інтерес маленького дослідника.

Тільки цього літа улюблена торгова марка дарує знижки на найкращі іграшки зі свого асортименту!

    

Малюку дуже сподобається гратися цими транспортними засобами, адже стати вправним машиністом так легко! Разом з цими паровозиками, дитина “відправиться” у цікаву подорож та придумає безліч неймовірних пригод для себе та своїх іграшок!

    

Разом з кумедним каченям та милим кроликом, малюк буде вчитися робити свої перші кроки! Слідкуючи за пересуванням своїх нових іграшок, малюк отримає натхнення спробувати і собі навчитися ходити!

    

Купання - це необхідний процес для кожного малюка! Тож дуже важливо зробити його цікавим, захоплюючим та приємним! З новими друзями малюк швидко полюбить проводити час у ванній та придумає безліч цікавих ігор!

    

Для малюків, які вже почали впевнено крокувати у великий та невідомий світ TOMY приготував чудову каталку у вигляді веселого тюленя!

     

Акція діє з 1.07. до 31.08.2014 року!