Новини

18.06

159

Розвиваємо таланти з дитинства!

Всі батьки впевнені в таланті своєї дитини. Адже Ваш малюк геніально малює, чудово співає і ліпить фігурки. Для успішного розвитку дитини важливо розвивати його таланти з самого раннього дитинства. Що для цього потрібно? Іграшки, можливості яких дозволять проявити широту дитячої креативності!

Каталка-сортер «Черепаха-Знайка» від ТМ Kiddieland навчить малюків від 1 року формам, кольорам і назвам тварин. Ця музична іграшка на мотузочці розвиває моторику, координацію рухів і логіку малюка. На панцирі Черепашки, озвученої російською мовою, розміщені 4 отвори у формі різних геометричних фігур. Дитина повинна вкласти фігурки, що входять в комплект, у відповідні отвори. Якщо малюк справляється із завданням успішно, Черепашка називає відповідну геометричну фігуру, колір або назву тварини, розповідає віршик про їх властивості або співає веселу пісеньку, блимаючи яскравими вогниками. Всі 4 фігурки являють собою трансформери, які миттєво перетворюються на кумедних тваринок. Іграшка «Черепаха-Знайка» заслужила нагороду ХІТ-2013 на конкурсі журналу «Твій малюк».

Набір для малювання водою «Чарівна сумочка» від ТМ Aqua Doodle для дітей від 18 місяців має відмінну особливість - маркер, який наповнюється водою замість чорнила! Малюнки маркера проявляються тільки на поверхні для малювання Aqua Doodle, тому нічого і нікого не можуть забруднити. Зручні ручки і кріплення для маркера дозволяють взяти сумочку з собою в подорож. Сумочка розкривається, пропонуючи малюкові цілих два поля для малювання; по периметру полів розташовані букви українського алфавіту, цифри, геометричні фігури і забавні тварини. Гра з набором розвиває дрібну моторику пальців, художні здібності і уяву малюка, допомагає вивчити букви, цифри та їх написання.

Розвиваюча дерев'яна іграшка «Кольоровий лабіринт» від ТМ Battat сприяє розвитку дрібної моторики і просторового мислення у малюків від 18 місяців. Безліч різнокольорових намистин різної форми і діаметра захоплять дитину рухом по чарівних лабіринтах. Проведіть намистини вниз по дротах; переверніть іграшку - і перед вами нові маршрути для маленьких пальчиків! А кольори бусинок запозичені у самої природи. Всі елементи іграшки зроблені з якісної деревини з гладкими краями.