Новини

20.05

159

Обираємо подарунок дівчинці. Корисні ляльки

Дівчата віком 4-5 років починають активно шукати приклади для наслідування, і дуже часто такими прикладами стають герої популярних мультфільмів. Якщо ви подаруєте дівчинці ляльку - персонажа її улюбленого мультфільму - радості не буде меж. Крім того, маючи кілька таких ляльок, можна самостійно втілювати сюжет мультфільму і вигадувати власні історії.

Наприклад, ляльки LALALOOPSY - це героїні однойменного мультсеріалу, який активно йде на телеканалі "ТЕТ", про чарівних дівчаток - ляльок з очима-гудзиками. У LALALOOPSY дуже багато друзів і пригод, а у кожної іграшкової дівчинки - своя чарівна історія.

Мультсеріал Лалалупсі отримав багато позитивних відгуків від батьків, як в Україні, так і в США і Канаді, де на початку 2013 року відбувся прем'єрний показ. У той час як трендом сучасних дитячих медіа став акцент на агресивних персонажах, монстрах, Лалалупсі виділяються своєю доброзичливістю і якоюсь мірою по-справжньому дитячою наївністю. На прикладі персонажів Lalaloopsy дівчинку можна навчити таким основним цінностям як дружба, турбота і взаємодопомога , яких дуже не вистачає в сучасному суспільстві.


Самі ляльки Lalaloopsy, що в деталях відтворюють персонажів мультсеріалу, крім основних цінностей соціалізації спрямовані також на розвиток творчого потенціалу дівчинки.

Кожна із серій ляльок відкриває свободу для творчості і одне з найулюбленіших «дівчачих» занять - робити зачіски.

Лялькам із серії "Диво-завитушки", завдяки гнучким і яскравим пасмам - трубочкам, легко можна створювати найдивовижніші зачіски, причому, таке волосся ніколи не заплутається.

А ось маляткам із серії "Кудряшки-симпатяжки" можна робити більш складні зачіски, адже їх локони зроблені з м'якої кольорової пряжі. У наборі до кожної ляльки додаються забавні гумочки і гребінець для «кудряшок». Також у героїнь є свої молодші сестрички, і навіть вихованці.