Новини

08.05

202

SES: розвиваємо таланти з дитинства!

Дівчаткам від 3-х років, однозначно припаде до душі набір для творчості «Дерев'яна скринька принцеси» з якого, вони можуть зібрати дерев'яну скриньку, яка є ще й скарбничкою, а фарби допоможуть прикрасити скриньку за своїм смаком.
Також, маленьких модниць захопить набір для творчості «Модний манікюр», який допоможе малят
ам створити свій стиль і показати бездоганний смак!

         

Для хлопчиків, SES приготував захоплюючі набори, пов'язані з роботою по дереву - «Дерев'яна аплікація», «Декорування з молоточком», «Маленький майстер» і «Дерев'яна скриня пірата». Набір для творчості «Дерев'яна схованка пірата» відкриє маленькому майстрові захоплюючий світ конструювання і допоможе створити справжнісіньку скриню пірата. За допомогою елементів з набору дитина збере дерев'яну скриньку, яка ще й є скарбничкою, а фарби допоможуть прикрасити скриню за своїм смаком.

Захоплюючий набір «Магнітна композиція» допоможе маленькому фантазеру створити оригінальні картини, в процесі гри малюки навчаться правильно компонувати деталі, з'єднувати кольори і форми.

Всі новинки SES повністю відповідають принципам бренду: виготовлені в екологічно чистому місті Енсхеде в Нідерландах, а також допомагають у цікавій ігровій формі з раннього дитинства розкрити таланти малюка.

Набір "Дерев'яна аплікація " - прекрасний подарунок юному умільцю. Поєднуючи творчість із практичною роботою інструментами й заготівлями, дитина освоює новий світ конструювання, розвиваючи точність, акуратність. У набір входять різнокольорові дерев'яні фігурки і основа з коркового дерева, а також молоточок, цвяхи.

А за допомогою набору «Декорування з молоточком» Ваша дитина зможе ознайомитися з початковими навичками роботи по дереву, створюючи власні композиції з різнокольорових дерев'яних геометричних фігур, прикріплюючи їх до основи з коркового дерева спеціальними цвяхами. У комплекті є дерев'яний молоток.
Цей комплект для робіт по дереву відкриє маленькому майстрові захоплюючий світ конструювання дерев'яних об'єктів. Легко і весело збираючи дерев'яні елементи за допомогою клею, цвяхів та молоточка, дитина освоїть початкові навички поводження з інструментом, отримає задоволення від самостійної творчості.

У набір для творчості «Модний манікюр» входять стікери, а також інструменти, за допомогою яких дівчинка своїми руками зможе виготовити стильні накладні нігті. Набір подарує дитині цікаву гру в салон краси.

Разом з захоплюючими і розвиваючими наборами SES, Ви подаруєте дитині радість та корисне проведення часу!