Новини

30.04

249

Пульт із кнопками вже в минулому! В Україні з'явилися машинки і гелікоптери, керовані рухами руки!

Останніми суперновинками PaulG є серії брендів: Force Flyers і автомобілі Force Racers.

Автомобілі PaulG Force Racers виготовлені за ліцензією відомих брендів і оснащені за останнім словом іграшкової техніки: професійне шасі, повнофункціональний радіоконтроль, замінний корпус, незалежна підвіска передніх і задніх коліс, що дозволяє імітувати маневри справжньої машини. Завдяки цифровому управлінню можна плавно розвивати швидкість авто і різко переходити з однієї швидкості на іншу. Радіус дії пульта-рукавички до 30 метрів.

            

Яскраві, реалістичні гелікоптери PaulG Force Flyers мають функції вертикального зльоту і посадки, повороту й розвороту в польоті, заднього ходу, зависання на одному місці. Просто одягай рукавичку і керуй гелікоптером рухом руки: вперед і назад, вправо і вліво. Три канали управління відповідають трьом координатам: зміна висоти, поворот навколо своєї осі, нахил корпусу вперед і назад.

  

Інноваційність PaulG поєднується з надійністю моделей, завдяки використанню сучасних матеріалів. Спеціальний матеріал "Флексан", з якого зроблений корпус автомоделей, допомагає протистояти ударам при грі на вулиці або в приміщенні. У свою чергу, гелікоптери PaulG Toys мають алюмінієвий корпус і м'які протиударні лопаті, що дозволяє іграшці бути одночасно легкою і міцною.