example-top-banner

Новини

22.04

764

Іграшки вчать говорити, читати і писати!

Ігровий набір "Ковчег Ноя» від ТМ Kiddieland - це легендарна іграшка зі знімними фігурками Ноя і 9 тварин. Фігурки вставляються за принципом сортера. При натисканні фігурки тварин розповідають про себе забавний віршик, а фігурка Ноя - біблійну історію про Ковчег. Якщо натиснути на корабельні бочки, зазвучить пізнавальна весела пісенька про Ковчег. Вірші та пісеньки озвучені голосами професійних акторів російською та українською мовами, залежно від виду іграшки, якій ви віддасте перевагу. Піаніно з різнокольоровими клавішами навчить розрізняти музичні ноти. Іграшку можна котити або тягнути за мотузочку. Під час руху Ковчег гойдається, немов на хвилях.

 

Ігровий центр «Будиночок Розумниці» від ТМ Kiddieland навчить дитину новим словам, музичним нотам і правилам поведінки вихованого малюка. 10 віршиків і 5 пісеньок, озвучених російською мовою, продемонструють дитині багатство російської мови. Піаніно з різнокольоровими клавішами і навчальна пісенька про ноти познайомить з азами музичної грамоти. Будиночок має безпечне дзеркальце, зручну ручку для перенесення, його дверцята відкриваються і закриваються, блимають вогники важливих деталей.


Завдяки цій іграшці дитина дізнається про правила поведінки в машині і на дорозі та, найголовніше, про те, як важливо допомагати мамі і бути вихованою розумною дитиною! Ігровий набір «Трактор фермера» від ТМ Kiddieland сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам. В причепі Трактора знаходяться 5 знімних фігурок домашніх тварин, кожен персонаж при натисканні розповідає про себе пізнавальний віршик російською мовою і видає характерний тваринний звук. А якщо натиснути на фігурку Фермера, зазвучить весела пісенька. Малюки будуть в справжньому захваті від реалістичних деталей Трактора. При натисканні на трубу фари яскраво світяться, правдоподібно гуркоче двигун, починають обертатися колеса і Трактор сам їде вперед! Якщо ще раз натиснути на трубу, трактор зупиняється, і звучить пізнавальний віршик.


Ручка, що розмовляє ЗНАТОК (ІІ покоління, без чіпа) створена для розвитку та навчання дітей від 3 років. Ця унікальна Ручка вміє читати всі книги із серії торгівельної марки «ЗНАТОК» голосами професійних акторів. При доторканні до букв і слів, Ручка «розповідає» дитині інформацію, яка зображена на сторінках книг із різних тематичних серій: «Російська Азбука», «Навчання читанню», «Вивчення іноземних мов» і «Ми пізнаємо світ!». Ручка навчає правильно вимовляти звуки, запам'ятовувати і писати букви, читати речення і рахувати. А також перевіряє знання, задаючи питання, які звучать за допомогою вбудованого динаміка. В комплекті додається зарядний пристрій, USB-кабель і ремінець для носіння на шиї. Ручка оснащена функціями диктофона, mp3 плеєра та пам'яттю більше 2 гігабайт, де вже записана інформація для роботи з різними книжками. За допомогою однієї Ручки, що розмовляє, ви можете озвучити більше 15 книг з логотипом « ЗНАТОК»!